PRODUKCJA TECHNICZNA ZBIORNIKOW KOMPOZYTOWYCH

data ogłoszenia10 marca 2021
miasto ogłoszeniaMoerdijk
Cena / Stawka godzinowa:
10-15€
TOT
Zadzwoń do TUD

    [Caly etat/part time]

    Masz doswiadczenie w pracach budowlanych, produkcji technicznej? Jezeli tak , skontaktuj sie z nami!

    Opis funkcji:

    Praca polega produkcji zbiornikow kompozytowych, nakladaniu warstw kompozytu z utwardzaczami, szlifowaniu

    Zadania:

    •produkcja zbiornikow, silosow kompozytowych

    •nakladanie warstw kompozytu, zywicy

    •usuwanie nierownosci, ciecie, wiercenie otworow

    Oczekujemy:

    •doswiadczenie w pracach technicznych, monterskich, budowalnych

    •poslugiwanie sie elektronarzedziami

    •komunikatywna znajomosc jezyka

    •gotowosc do pracy na 3 zmiany

    •elastycznosc

    •VCA

    •prawo jazdy i wlasne zakwaterowanie w rejonie Rotterdam, Breda, Dordrecht bedzie atutem

    Gdzie bedziesz pracowal?

    Biuro naszego klienta znajduje sie w Moerdijk, kod pocztowy 4782

    Nasz klient zamierza nawiazac z toba dlugotrwala wspolprace.

    Oferujemy:

    •stala praca na dluzszy okres czasu

    •cotygodniowe wyplaty

    •jezeli potrzebne zakwaterowanie w dobrych warunkach oraz ubezpieczenie

    Jak aplikowac:

    Czy jestes pozytywnie nastawiony do tej oferty? Aplikuj za pomoca CV i listu motywacyjnego na adres e-mail [email protected]

    Jezeli masz jakies pytania dot. Funkcji , równiez napisz do nas maila.

      Ogłoszenia

      Operator maszyn produkcyjnych w Venlo!

      PRACA OD ZARAZ!

      Cena:
      14,82
      data ogłoszenia18 kwietnia 2024
      miasto ogłoszeniaVenlo

      Team Lider w magazynie logistycznym! VENLO

      PRACAOD ZARAZ! :)

      Cena:
      17,37