Pracownik zbioru pakow kwiatowych

data ogłoszenia30 czerwca 2023
miasto ogłoszeniaEmmen
Cena / Stawka godzinowa:
11,74
Praca od 03.07 badz 10.07
Zadzwoń do Weurk

    Weurk, z siedzibą w Emmen, specjalizuje się w rekrutacji, selekcji i wynagrodzeniach personelu i pracowników tymczasowych. Mamy wysokie kwalifikacje w dziedzinie pracowników z krajów Europy Wschodniej. Weurk istnieje na holenderskim rynku pracy od 26 lat.

    Możliwość połączenia wakacji w Holandii z zarobkiem na studia lub nowy rok szkolny! Praca odbywa się na polach kwiatowych przy pielęgnacji lilii i nie jest wymagane doświadczenie, dlatego oferta kierowana jest też do uczniów i studentów. Praca wymaga precyzji i dbałości o kwiaty.

    Praca na wakacje !!!
    Od 3-07-2023 ,od 3 do 4 tygodni

    Pracownik zbioru pąków kwiatowych
    Ter Apel

    Obowiązki

    - chęć do pracy,

    Wymagania

    - porządne ubrania przeciwdeszczowe, środki przeciwsłoneczne.
    - podstawowa znajomość języka angielskiego,

    Oferujemy

    - możliwość przyjazdu grupy (zapewniamy wspólne zakwaterowanie), zabierz ze sobą koleżanki i kolegów 🙂
    - ubezpieczenie i zakwaterowanie,
    - transport do pracy na terenie Holandii,
    - opiekę polskiego koordynatora

    Kandydatów prosimy o wysłanie CV na adres email: [email protected] z dopiskiem „Pracownik zbioru pąków kwiatowych”. Tel. +31 652 890 586.

      Ogłoszenia

      data ogłoszenia04 maja 2024
      miasto ogłoszeniaEmmeloord

      Spawacz

      Cena:
      16EUR/h

      Piaskarz

      Cena:
      16EUR/h