PRACOWNIK PRODUKCJI/ również dla par / bez znajomości języka

data ogłoszenia15 listopada 2020
miasto ogłoszeniaNijkerk
Cena / Stawka godzinowa:
350
PRACOWNIK PRODUKCJI przy drobiu
Zadzwoń do Klaudia Klaudia

    Opis stanowiska

    Praca polecga na :pakowaniu mięsa drobiowego, ważenia go i kontroli jakości

    Start: weekend

    3 lokalizacje: Doetinchem, Kornhorn, Putten, Nijkerk

    Oferujemy:

    - cotygodniowe wypłaty ok 330-350€ na rękę
    - po godzinie 18:00 DODATKI
    - umowę na warunkach holenderskich
    - ubezpieczenie
    - 9,70€/h brutto + dodatki zmianowe + ADV
    - pełne szkolenie
    - komfortowe zakwaterowanie, agencja korzysta z prywatnych kwaterunków
    - pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia

    Wymagania:

    - ukończone 18 lat
    - dyspozycyjność (praca zmianowa)
    - chęć i motywacja do pracy
    - mile widziane osoby z własnym autem (nie są to warunki konieczne)

    Warunki pracy:

    Praca jest od poniedziałku do soboty, 1 lub 2 zmianowa.
    W zakładzie, gdzie jest 1 zmiana pracuje się 8 h dziennie.
    W zakładach, gdzie są 2 zmiany 10 h dziennie + sobota, 1 dzień w tygodniu jest wolny, jest na rotacyjnym. Co tydzień przesuwa się o 1.

    Zakwaterowanie i ubezpieczenie

    Zakwaterowanie 82,5€/tyg
    Ubezpieczenie 25€/tygSalary€9.70€/h brutto + ADV 7% + 12,5% stałego dodatku zmianowego
    ok. €330-350 tyg NETTO

    JESTES ZAINTERESOWANY? Wyślij swoje CV na maila: [email protected]

      Ogłoszenia

      Operator maszyn produkcyjnych w Venlo!

      PRACA OD ZARAZ!

      Cena:
      14,82
      data ogłoszenia18 września 2024
      miasto ogłoszeniaVenlo

      Sortowanie warzyw! Praca w Venlo! OD ZARAZ

      Praca od zaraz :) również dla par :)

      Cena:
      12,13 euro/brotto