Pracownik magazynu w Holandii

data ogłoszenia18 listopada 2021
miasto ogłoszeniaRoosendaal
Cena / Stawka godzinowa:
11
Praca Holandia z komunikatywnym angielskim
Zadzwoń do Agnieszka

    Dla naszego Klienta – jednej z największych firm logistycznych w Holandii proszkujemy kandydatów na stanowisko: ORDER PICKER
    Miejsce pracy: okolice Roosendaal,  Holandia

    Zadania:

    • kompletowanie zamówień metodą voice-speaking i skaner  (zapewniamy szkolenia )
    • sortowanie i przemieszanie towaru na magazynie,
    • w razie potrzeby obsługa wózka paletowego EPT,
    • praca w systemie zmianowym, również w weekendy.

    Wymagania:

    • mile widziane doświadczenie (nie wymagane) w pracy jako pracownik magazynowy lub/i przy realizacji zamówień
    • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym!
    • gotowość do pracy na zmiany, również podczas weekendu
    • dokładność i sumienność

    Oferujemy:

    • zatrudnienie długoterminowe na holenderskich warunkach, gwarantowane 40h pracy tygodniowo.
    • wynagrodzenie: tygodniówki, netto za 38h pracy: od 360€   (zmiany ranne i popołudniowe) od godziny 19.00 płatne 135%, plus dodatki wakacyjne i uznaniowe!
    • min. 2-dniowe przeszkolenie stanowiskowe.
    • możliwa praca w nadgodzinach - płatne 150%, niedziela 200%
    • zakwaterowanie w domach jednorodzinnych lub w mieszkaniach, pokoje 2 os. w pełni wyposażone
    • ubezpieczenie zdrowotne
    • opieka polskich koordynatorów
    • pomoc we wszelkich formalnościach

    OSOBY ZAINTERESOWANE PROSIMY O WYSŁANIE CV  na adres [email protected] lub zadzwonić pod nr +48571247691

      Ogłoszenia

      Pracownik produkcji-operator maszyny

      Operator maszyny / pracownik produkcji w Tiel

      Cena:
      Od 13,65€
      data ogłoszenia26 kwietnia 2024
      miasto ogłoszeniaTiel

      Praca Naaldwijk

      Aluminium

      miasto ogłoszeniaNaaldwijk

      Pracownik cateringu w firmie Albron w Holandii

      Cena:
      13.28
      miasto ogłoszeniaGeldermalsen