Praca w przetwórstwie mięsnym w Holandii/Boxtel

data ogłoszenia3 grudnia 2020
miasto ogłoszeniaBoxtel
Cena / Stawka godzinowa:
11.80€
Flexcraft
Zadzwoń do Rekrutacja

    Agencja Zatrudnienia Flexcraft od kilkunastu lat skutecznie kieruje polskich kandydatów do sprawdzonych,

    holenderskich firm.

    KRAZ 273

    Praca w przetwórstwie mięsnym w Holandii

    Miejsce pracy: Boxtel

    Praca w sektorze produkcji mięs!

    Zakres obowiązków:

    •Pakowanie produktów mięsnych w folię, a następnie do pudełek.

    •Sortowanie produktów mięsnych wg barwy i masy

    •Czyszczenie skrzynek i układanie na paletach

    •Układanie skrzynek z produktami mięsnymi na paletach

    •Czyszczenie natryskowe   skrzynek wodą ze strumienia wysokociśnieniowego

    •Układanie produktów mięsnych w plastikowych foliach do skrzynek

    •Wkładanie produktów mięsnych do maszyny/na taśmę produkcyjną

    •Wieszanie solonych produktów mięsnych na haczyki i wywóz do wędzarni

    Dla osoby powyżej 22 roku życia:

    10,77 brutto+dodatek wakacyjny 8%

    Natomiast dla osób chętnych do przeuczenia na rzeźni stawka podstawowa to :

    11,80 brutto+dodatek wakacyjny 8%

    +dodatek wakacyjny 8%

    + dodatki zmianowe, weekendowe i za nadgodziny

    Gwarantujemy:

    •Cotygodniowe, regularne wypłaty.

    •Pomoc koordynatora w dopełnieniu wszelkich formalności.

    •Dojazdy do pracy (rower lub samochód firmowy).

    •Zakwaterowania zgodne z certyfikatem SNF (na miejscu wi-fi!).

    •Ubezpieczenie.

    •Możliwość współpracy na długi okres czasu.

    •Organizację przejazdu do Holandii.

    •Możliwość zatrudnienia na polską umowę!

    •Dodatkowo! Nie wymagamy doświadczenia (może to być nawet Twoja pierwsza praca!)

    Zainteresowany?

    Wyślij swoje CV pod adres: [email protected]

                                            zadzwoń  +48 515 041 849