Praca w Holandii Pakowanie warzyw-owoców. Magazyny, szklarnie kwiatow

data ogłoszenia25 maja 2021
miasto ogłoszeniaNaaldwijk
Praca w Holandii / Naaldwijk / Westland
Zadzwoń do Damian

    Efficient at work specjalizuje się w rekrutacji i zatrudnianiu pracowników z Europy Wschodniej. Następnie przeprowadzamy proces rekrutacji osobiście i przydzielamy stanowiska odpowiednie do umiejętności i doświadczenia. Obecnie zatrudniamy 480 pracowników w różnych firmach na terenie Westland i Zuid-Holland.

    Posiadamy rozmaite oferty pracy w Holandii, również dla osób bez doświadczenia i/lub znajomości języka angielskiego.

    • Oferty w sektorze sektorze AGF (pakowanie, sortownie owoców i warzyw).
    • Oferty w sektorze ogrodniczym przy kwiatach ciętych i doniczkowych.

    Opis stanowiska:

    • praca na produkcji - pakowanie, kontrola, sortowanie, etykietowanie roślin zielonych , warzyw, owoców.
    • Praca szklarniowa oraz magazynowa przy różach, chryzantemy i innymi.

    Dla osób komunikujących się w języku angielskim oferujemy zatrudnienie w sektorze produkcyjnym m.in. przy:

    • Montowaniu elementów do profesjonalnego sprzętu treningowego.
    • W fabryce taśm do linii produkcyjnych.
    • W fabryce mocowań paneli słonecznych.

    Zapewniamy darmowy test na COVID19 i możliwość pracy bez kwarantanny.

    Bonus 100euro po przepracowanych 13 tygodniach.

    Wypłaty w systemie tygodniowym, w każdy czwartek!

    Oferujemy:

    ·       Możliwość zakwaterowania służbowego, spełniającego wszelkie normy SNF

    koszt 97,65€/tydzień

    (Wyłącznie domki jednorodzinne oraz mieszkania w bloku).

    ·       Możliwość ubezpieczenia zdrowotnego koszt 27,90€/tydzień.

    ·       Legalne zatrudnienie oparte o umowę o pracę na warunkach holenderskich

    ·       Stawkę godzinową:

    od 10,24 €/h wzwyż, dodatki zmianowe, dodatek wakacyjny, nadgodzinny.

    (nadgodziny płatne 135%) oraz zwrot za koszta eksterytorialne, czyli ET

    ·       Pracę dla osób zarówno bez jak i ze znajomością języka angielskiego.

    ·       Możliwość zniesienia stawek wiekowych.

    ·       Długotrwałą współpracę.

    ·       Darmowy dojazdy do pracy służbowymi autami na terenie Holandii

    (Pracownikom mieszkającym poniżej 10 km od zakładu pracy może być

    udostępniamy rowery).

    Dodatek (3 EURO ZA DZIEŃ) do wynagrodzenia dla kierowców samochodów

    służbowych.

    Pełne wsparcie koordynatorów (przed wyjazdem oraz w trakcie pobytu w Holandii)

    m.in. pomoc w wyrobieniu SOFI/BSN oraz w razie potrzeby wizyty u lekarza.

    Będziesz idealnym kandydatem jeśli posiadasz:

    • chęci oraz pełne zaangażowanie w wykonywanej pracy
    • znajomość języka angielskiego, mile widziana (nie wymagane)
    • prawo jazdy będzie dodatkowym atutem
    • chęci podjęcia pracy na dłuży okres czasu

    Wymagamy aktualnego zaświadczenia o niekaralności.

    Miejsce pracy: Naaldwijk (Holandia Westland) . Okolice Hagi i Rotterdamu.

    Chętnie odpowiemy na pytania lub wyjaśnimy ewentualne wątpliwości!

    Końskie :

    Ul. Piłsudskiego 124A

    Kontakt telefoniczny 9-17 / poniedziałek - piątek

    Certyfikat wpisu do KRAZ o numerze rejestru: 24828

    Prosimy, aby w nadsyłanych CV zamieścić poniższą klauzulę:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji

    (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie

    z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury

    rekrutacji. Ponadto, wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez firmę efficient at work sp. z o.o.

    Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie, zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO.

    rozliczenie podatku z Holandii

      Ogłoszenia

      Pracownik techniczny Veldhoven

      Dla naszego klienta w Veldhoven poszukujemy pracownika technicznego. Jeśli potrafisz pracować ...

      Cena:
      16,13€
      data ogłoszenia23 kwietnia 2024
      miasto ogłoszeniaVeldhoven

      Orderpicker Veghel

      Poszukujemy orderpickera w miejscowości Veghel, jeśli jesteś dokładny, potrafsz pracować ...

      Cena:
      €13,81-€14,13
      miasto ogłoszeniaVeghel

      Pracownik cleanroom Eindhoven

      Klient posiada bardzo rozwinięty dział cleanroomów, który umożliwia oczyszczenie materiałów z ...

      Cena:
      16,13€
      miasto ogłoszeniaEindhoven