Praca przy produkcji okładek do notesów – NIE WYMAGAMY ANGIELSKIEGO

data ogłoszenia13 sierpnia 2021
miasto ogłoszeniaGroot-Ammers
Cena / Stawka godzinowa:
10,80-13,50/h EUR
Praca przy produkcji, bez wiekówki. Nie wymagamy angielskiego ani doświadczenia
Zadzwoń do Monika

    Opis stanowiska: praca polega na przyczepieniu/doklejeniu okładki na zamówione notatniki, bloki.
    MIEJSCE PRACY: Holandia, Groot-Ammers

    Wymagania:

    - precyzyjność i sumienność
    - motywacja do pracy
    - mile widziany komunikatywny język angielski

    OFERUJEMY:
    - atrakcyjne wynagrodzenie €10,80/h (po przepracowaniu 36h godzin tygodniowi przysługuje dodatek 125% tj.€13,50/h)

    - w pełni wyposażone zakwaterowanie, z darmowym wifi

    - ubezpieczenie zdrowotne
    - profesjonalną obsługę przed wyjazdem (m.in. komplet informacji, umowa kierująca, pomoc w organizacji transportu)
    - opiekę koordynatora
    - codzienny dojazd do miejsca pracy

    Good Job KRAZ 11653 rekrutuje pracowników do sektorów produkcyjnych, logistycznych oraz ogrodniczych. Oferujemy pracę tymczasową w Holandii.

      Ogłoszenia

      Pracownik cateringu w Albron (Center Parcs) w Ouddorp

      Cena:
      13,27
      data ogłoszenia25 kwietnia 2024
      miasto ogłoszeniaOuddorp

      Pracownik magazynu DSV w Venlo

      Cena:
      13,27
      miasto ogłoszeniaVenlo

      Pracownik logistyczne w EDCO w Deurne/Eindhoven

      Cena:
      13,64
      miasto ogłoszeniaDeurne