Praca na magazynie kwiatowym – florystyka

data ogłoszenia25 listopada 2020
miasto ogłoszeniaAmsterdam
Cena / Stawka godzinowa:
10.50€
okolice AMSTERDAMU, cykliczne podwyżki stawki
Zadzwoń do Rekrutacja

    Agencja Pośrednictwa Pracy
    od 14 lat świadczy usługi na najwyższym poziomie,
    zapewniając pracownikom dostęp do stabilnych i
    umożliwiających rozwój ofert pracy na rynku Unii Europejskiej.

    Dla naszego klienta w Holandii poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Pracownik florystyczny

    Miejsce pracy: Aalsmeer
    Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz
    Praca na minimum pół roku z możliwością przedłużenia

    Przewidywane obowiązki:
    Praca w magazynie firmy, która zajmuje się przetwórstwem roślin oraz kwiatów ciętych i doniczkowych.
    Do zadań osoby na tym stanowisku będzie należało między innymi: układanie bukietów, wkładanie
    podpórek do doniczek, kontrola jakości.
    Możliwa praca w temperaturze +12 stopni Celsjusza (przy kwiatach ciętych).

    Szukamy osób:
    - odpowiedzialnych i dokładnych,
    - chętnych do podjęcia pracy fizycznej,
    - komunikatywnie posługujących się językiem angielskim (bardzo mile widziane),
    - posiadających prawo jazdy (mile widziane),
    - posiadajacych doświadczenie w pracach ogrodniczych lub florystyce (mile widziane),

    Oferujemy:
    - stawkę od 10,50 euro brutto/h (z możliwością cyklicznych podwyżek stawki wraz ze wzrostem
    doświadczenia i stażu pracy u pracodawcy holenderskiego),
    - zakwaterowanie i ubezpieczenie,
    - pracę na jedną zmianę między godzinami od ok. 7 do ok. 16,
    - możliwość brania udziału w bezpłatnych kursach zawodowych dla pracowników chcących się rozwijać,
    - możliwość pracy w godzinach nadliczbowych,

    Aby wziąć udział w rekrutacji należy skorzystać z linku poniżej:

    Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej –
    posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476.

      Ogłoszenia

      Szukasz pracy w logistyce? W GXO znajdziesz coś dla siebie!

      Szukasz pracy w logistyce? W GXO znajdziesz coś dla siebie! Zapytaj o aktualne miejsca pracy!

      Cena:
      13,27
      data ogłoszenia28 marca 2024
      miasto ogłoszeniaVenray

      Zbieracz i pakowacz w GXO Logistic

      Cena:
      13,27
      miasto ogłoszeniaEindhoven