Pielęgniarka Holandia

data ogłoszenia7 grudnia 2020
miasto ogłoszeniaAmsterdam
Zadzwoń do Jakub Wojciechowski

    Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627 poszukuje osób do pracy w holenderskich placówkach zdrowia.

    Pielęgniarka/Pielęgniarz w holenderskich placówkach zdrowia (różne lokalizacje w Holandii)

    zarobki od 2 708 - 4 583 Euro Brutto miesięcznie

    Wymagania:
    - Łatwość w nawiązywaniu kontaktów.
    - empatia, odpowiedzialność, cierpliwość oraz wrażliwość na potrzeby pacjenta
    - wyższe wykształcenie pielęgniarskie
    - znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

    zapewniamy kurs języka niderlandzkiego - kurs odbędzie się w trybie stacjonarnym w Holandii

    kurs trwa 2 miesiące, podczas nauki języka niderlandzkiego kandydat otrzymuje bezpłatne zakwaterowanie oraz stypendium w wysokości 400 Euro miesięcznie

    kandydaci znający język mogą podjąć pracę od zaraz

    zapewniamy autoryzację zawodu w Holandii

    Obowiązki:
    udział w procesie opieki, rehabilitacji i leczenia
    - ocena i stałe monitorowanie zdrowia pacjentów;
    - współpracę z lekarzami, rehabilitantami oraz personelem Ośrodka.
    - wykonywanie czynności pielęgniarskich zgodnie z obowiązującymi procedurami;

    zapewniamy: Pomoc przy podróży i zakwaterowaniu

    Więcej szczegółów uzyskają Państwo podczas rozmowy rekrutacyjnej.

    osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w języku angielskim na adres mailowy: [email protected]

    W temacie prosimy wpisać "Pielęgniarka Holandia"

    proszę koniecznie dodać do cv poniższą klauzulę:

    Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) - c) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej: RODO), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EastGate Recruitment dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji

      Ogłoszenia

      Operator produkcji sosy, dressingi – Holandia

      Operator produkcji sosy, dressingi - Holandia

      data ogłoszenia28 marca 2024
      miasto ogłoszeniaEindhoven

      Stolarz – produkcja opakowań – Holandia

      Stolarz - produkcja opakowań - Holandia Praca dla poczatkującego stolarza w dziale ...

      Operator / programista lasera CNC (Holandia)

      Operator / programista lasera CNC (Holandia) Praca polega na programowaniu i obsłudze ...

      miasto ogłoszeniaNijmegen