Pakowanie mięsa! Oferta dla Ciebie !Praca W Holandii

data ogłoszenia4 września 2023
miasto ogłoszeniaCapelle aan den IJssel
Zadzwoń do Klaver

    Jeżeli szukasz dobrze płatnej pracy, chcesz legalnie pracować za granicą ?

    Koniecznie zadzwoń do nas! Pomożemy Ci!

    Obecnie poszukujemy osób do pracy w pakowni mięsa

    Wymagania:

    •  mile widziane doświadczenie w pracy z mięsem
    •  mile widziane prawo jazdy
    • mile widziana znajomość języka angielskiego

    Zakres obowiązków:

    •  sortowanie i pakowanie mięsa drobiowego, cielęcego lub wołowego w zależności od oferty
    •  ważenie, foliowanie, kontrola jakości, etykietowanie
    •  przygotowywanie towaru do wysyłki
    •  dla doświadczonych w pracy z nożem – krojenie porcjowanie i obróbka mięsa

    Oferujemy:

    •   holenderską umowę o pracę
    •   dodatki zmianowe
    •  stały kontakt z polskimi koordynatorami

    Zainteresowała Cię ta oferta ? Czekamy na kontakt!

    Dominika +48 570 901 033

    Kamila: +48 570 901 414

    Oliwia + 48 577 901 099

      Ogłoszenia

      PRACOWNIK PRODUKCJI SAŁATY W SZKLARNI (M/K)

      Jako AB Job Service Polska Sp. z o.o. - jesteśmy polską agencją zatrudnienia (nr cert. 5971) z ...

      Cena:
      13,27 EU brutto/h
      data ogłoszenia06 maja 2024
      miasto ogłoszeniaUtrecht

      ORDER PICKER W MAGAZYNIE Z ARTYKUŁAMI MROŻONYMI (M/K)

      Cena:
      14,46 EU brutto/h

      OPERATOR REACHTRUCKA W HOLANDII (M/K)

      Cena:
      15,55 EU brutto/h