PAKOWACZ / ETYKIECIARZ MARKOWEJ ODZIEŻY (RÓWNIEŻ DLA PAR)

data ogłoszenia18 lutego 2021
miasto ogłoszeniaAmsterdam
Cena / Stawka godzinowa:
10.20€
E&A
Zadzwoń do E&A

    Praca w Holandii w centrum dystrybucyjnym zajmującym się obsługą popularnej marki odzieżowej na stanowisko pracownika magazynowego. Magazyny pracodawcy znajdują się w miejscowości Tilburg. Praca odbywa się systemie zmianowym.

    Zakres obowiązków:

    • - do Twoich podstawowych obowiązków na tym stanowisku pracy będzie należało pakowanie, etykietowanie, obsługa linii pakującej oraz metkowanie ubrań

    Oferujemy:

    • - stałe zatrudnienie za granicą w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • - pracę dla ekskluzynej marki odzieżowej, możliwość zdobycia międzynarodowego doświadczenia
    • - atrakcyjne wynagrodzenie w euro, stawka podstawowa 10,20 € / h, podwyżka po przepracowanych 160 godzinach  do 10,51 € brutto
    • - dodatki zmianowe za pracę na zmianie popołudniowej oraz nocnej
    • - możliwość pracy w weekendy
    • - dopilnowanie niezbędnych formalności związanych z zatrudnieniem
    • - odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne
    • - dodatek wakacyjny 8,33% dochodów brutto i urlopowy 10,87% dochodów brutto
    • - przejrzyste cotygodniowe zestawienie przepracowanych godzin i kosztów
    • - cotygodniowe przelewy prosto na Twój rachunek walutowy w Polsce
    • - organizację płatnego wyjazdu za granicę u naszego zaufanego przewoźnika
    • - rozliczenia podatkowe dzięki którym odzyskasz nadpłacony podatek
    • - możliwość zjazdów do Polski po 6-8 przepracowanych tygodniach na 1-2 tygodni do Polski

    Wymagania:

    • - mile widziane doświadczenie w magazynach logistycznych
    • - komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. B1)
    • - odpowiedzialność oraz elastyczność
    • - gotowość do podjęcia stałej współpracy
    • - dokładność w wykonywaniu zadań

      Ogłoszenia

      Pracownik magazynu DSV w Venlo

      Cena:
      13,27
      data ogłoszenia25 kwietnia 2024
      miasto ogłoszeniaVenlo

      Pracownik logistyczne w EDCO w Deurne/Eindhoven

      Cena:
      13,64
      miasto ogłoszeniaDeurne

      Monter izolacji,blachy

      Praca w Holandii

      data ogłoszenia26 kwietnia 2024
      miasto ogłoszeniaRotterdam