Orderpicker Veghel

data ogłoszenia26 kwietnia 2024
miasto ogłoszeniaVeghel
Cena / Stawka godzinowa:
€13,81-€14,13
Poszukujemy orderpickera w miejscowości Veghel, jeśli jesteś dokładny, potrafsz pracować samodzielnie i nie boisz się pracy fizycznej - aplikuj!
Zadzwoń do Logistic Force

    Dla naszego klienta w miejscowości Veghel, poszukujemy pracowników na stanowisku orderpicker.
    Firma zajmuje się magazynowaniem i dystrybucją różnego rodzaju produktów do wypieków typu: mąka, olej itp.
    Praca polega na kompletowaniu zamówień przy użyciu EPT oraz systemu głosowego.

    WYMAGANIA:

    • własne zakwaterowanie oraz transport do pracy
    • komunikatywna znajomość języka angielskiego
    • uprawnienia do obsługi EPT
    • dokładność

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • kompletowanie zamówień za pomocą systemu kompletacji głosowej
    • praca z użyciem EPT
    • przygotowywanie zamówień do wysyłki
    • utrzymywanie w czystości miejsca pracy
    • możliwość pracy w chłodni

    OFERUJEMY:

    • praca na jedną zmianę w godzinach 07:30 - 16:30
    • stawka:€13,81-€14,13
    • osobno odkładany dodatek wakacyjny i urlopowy
    • zwrot kosztów dojazdu

      Ogłoszenia

      Planista Transportu

      Oferta pracy w Holandii

      data ogłoszenia27 kwietnia 2024
      miasto ogłoszeniaEmmeloord

      Obróbka metali: szlifowanie i polerowanie

      Praca Holandia

      Cena:
      16-18 euro/h brutto