Operator prasy krawędziowej AMADA/SAFAN/TRUMPF/Bystronic/LVD

data ogłoszenia13 listopada 2020
miasto ogłoszeniaRotterdam
Cena / Stawka godzinowa:
480-520€
Covebo
Zadzwoń do Covebo

    Praca od zaraz dla operatorów prasy krawędziowej AMADA/SAFAN/TRUMPF/Bystronic/LVD

    OPIS STANOWISKA PRACY: Programowanie i obsługa pras krawędziowych, Praca z maszynami AMADA/SAFAN/TRUMPF/Bystronic/LVD, wymiana narzędzi, kontrola jakości wytwarzanych elementów, utrzymanie maszyn w dobrym stanie technicznym, zgłaszanie usterek.

    WYMAGANIA: Doświadczenie w obsłudze pras krawędziowych, Komunikatywna znajomość j. angielskiego.

    OFERUJEMY: Stawke 480-520 euro netto/tydzień, zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych, ubezpieczenie, opieke koordynatora.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie cv na adres [email protected] z dopiskiem OPERATOR, lub po przez formularz  https://www.covebo.pl/oferta-pracy/v-011028-operator-prasy-krawedziowej/

      Ogłoszenia

      Pracownik magazynu Nuenen

      Dla naszego klienta w Nuenen poszukujemy pracownika magazynu. Jeśli jesteś pozytywny, potrafisz ...

      Cena:
      €14,09
      data ogłoszenia07 maja 2024
      miasto ogłoszeniaNuenen

      Ładowacz śmieciarki Uden/Sint-Oedenrode

      Dla naszego klienta poszukujemy ładowacz śmieciarki. Szukamy osoby samodzielnej, która nie boi ...

      Cena:
      14,73€
      miasto ogłoszeniaUden

      Pracownik magazynu – dzienna zmiana Eindhoven

      Dla naszego klienta w Eindhoven poszukujemy pracownika magazynu. Jeśli jesteś pozytywny, ...

      Cena:
      €14,09
      miasto ogłoszeniaEindhoven