Mechanik / kierowca C+E z kodem 95

data ogłoszenia18 lutego 2021
miasto ogłoszeniaAchtmaal
Cena / Stawka godzinowa:
do negocjacji
Kbti
Zadzwoń do Kbti

    Agencja Zatrudnienia KBTI (cert. 9154) poszukuje mechaników.

    Miejsce pracy: Sint- Niklaas

    Opis stanowiska:
    - prowadzenie lawety,
    - prace związane z mechaniką pojazdową (diagnozowanie i usuwanie usterek w samochodach).

    Wymagania:
    - bardzo dobra znajomość języka niderlandzkiego lub angielskiego,
    - prawo jazdy kat. C+E z kodem 95,
    - wcześniejsze doświadczenie na podobnym stanowisku,
    - własne zakwaterowanie w okolicy Sint- Niklaas oraz transport do pracy.

    Oferta:
    - atrakcyjne wynagrodzenie,
    - belgijska umowa,
    - praca w pełnym wymiarze godzin,
    - możliwość stabilnego i długoterminowego zatrudnienia.

    Więcej informacji +48 570 935 868

    Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV na adres: [email protected] w tytule: kierowca / mechanik C+E Belgia
    Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami).

      Ogłoszenia

      Praca Naaldwijk

      Aluminium

      data ogłoszenia26 kwietnia 2024
      miasto ogłoszeniaNaaldwijk

      Pracownik produkcji-operator maszyny

      Operator maszyny / pracownik produkcji w Tiel

      Cena:
      Od 13,65€
      miasto ogłoszeniaTiel

      Pracownik cateringu w firmie Albron w Holandii

      Cena:
      13.28
      miasto ogłoszeniaGeldermalsen