Kierowca wózka wysokiego składowania / wózka widłowego w Holandii

data ogłoszenia2 maja 2024
miasto ogłoszeniaVenray
Zadzwoń do OTTO

    Akceptowane języki
    Angielski

    Branża
    Logistyka

    Miejsce pracy
    Holandia

    Rodzaj zatrudnienia
    Umowa o pracę na czas określony

    O ofercie
    Nasi klienci działają m.in. w handlu detalicznym, logistyce, produkcji oraz sieci supermarketów. Codziennie w magazynach pracują tysiące pracowników, którzy dokładają wszelkich starań, aby zadbać o sprawne procesy.

    Jako kierowca wózka wysokiego składowania / wózka widłowego będziesz odpowiedzialny za umieszczanie produktów i palet na regałach za pomocą wózka wysokiego składowania lub wózka widłowego. Każda pozycja musi zostać zarejestrowana na liście zamówień lub w systemie przy użyciu skanera ręcznego. Będziesz zgłaszać braki, sprawdzać paczki pod kątem uszkodzeń, skanować i etykietować palety, a także zarządzać stanami magazynowymi. Ponadto będziesz ładować/rozładowywać samochody ciężarowe, ustawiać przychodzące/wydawane towary oraz plombować palety. Zawsze zadbasz o to, aby środowisko pracy w magazynie było schludne i bezpieczne.

    Będziesz pracować na różne zmiany: rano, po południu, wieczorem. Za pracę w weekendy otrzymasz dodatki. W sumie będziesz pracować około 40 godzin tygodniowo.

    Wymagane jest posiadanie ważnego certyfikatu na wózek wysokiego składowania / wózek widłowy. Wybierz klienta, który najbardziej Ci odpowiada! Dołącz do zespołu i pędź przez holenderskie magazyny!

    Benefity
    Płatności na czas
    Płatności tygodniowe
    Gwarantowane godziny pracy
    Zorganizowane zakwaterowanie
    Transport do/z pracy
    Ubezpieczenie zdrowotne
    Program lojalnościowy
    Rekrutacja online
    Aplikacja MyOTTO
    Pomoc 24/7

    Obowiązki
    Przetransportowanie paczek wózkiem wysokiego składowania / wózkiem widłowym
    Zgłaszanie braków magazynowych
    Sprawdzanie paczek pod kątem uszkodzeń
    Zarządzanie zapasami
    Etykietowanie palet
    Uszczelnianie palet
    Układanie paczek na paletach
    Podnoszenie paczek o różnej masie
    Załadunek/rozładunek kontenerów

    Wymagania
    Posiadanie ważnego certyfikatu na wózek wysokiego składowania / wózkek widłowy
    Minimum 3 miesiące doświadczenia w kierowaniu wózkiem wysokiego składowania / wózkiem widłowym
    Odpowiedzialność i umiejetność pracy zespołowej
    Chęć do pracy w systemie zmianowym
    Dostępność na dłuższy okres
    Znajomość języka angielskiego i/lub niderlandzkiego

    KONTAKT:
    Jesteś zainteresowany? Zgłoś się, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania
    JEDEN PROSTY NUMER +31 886 886 088

      Ogłoszenia

      UPRAWA BYLIN (M/K)

      Jako AB Job Service Polska Sp. z o.o. - jesteśmy polską agencją zatrudnienia (nr cert. 5971) z ...

      Cena:
      13,41 EU brutto/h
      data ogłoszenia02 maja 2024
      miasto ogłoszeniaUtrecht

      Order Picker w centrum dystrybucji Albert Heijn

      Cena:
      Atrakcyjne stawki

      PRACOWNIK PRZYCINANIA KRZEWÓW CZERWONEJ PORZECZKI (M/K)

      Cena:
      13,27 EU brutto/h