Kierowca okolice Antwerpii

data ogłoszenia24 kwietnia 2021
miasto ogłoszeniaHulst
Cena / Stawka godzinowa:
do negocjacji
Agencja Zatrudnienia KBTI Poland
Zadzwoń do Rekrutacja

    Agencja Zatrudnienia KBTI Poland (cert. 9154) poszukuje kierowcy kat. C + E + kod 95.
    Opis stanowiska:
    - dostarczanie lub odbiór kontenerów od klientów na terenie Belgii.
    Wymagania:
    - dobra znajomość języka angielskiego i niderlandzkiego,
    - zakwaterowanie i transport we własnym zakresie,
    - ważne prawo jazdy C+E oraz kod 95,
    - doświadczenie, jako kierowca.
    Oferta:
    - praca w stałych godzinach 07:00 – 16:00,
    - belgijska umowa, z możliwością stałego kontraktu,
    - dodatek za dojazdy do pracy,
    - możliwość rozwoju.

    Więcej informacji: +48 570 935 868
    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres mailowy [email protected] w temacie wpisując kierowca C+E Belgia.
    Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami).