Heerenveen – Budowa Domków Bungalow

data ogłoszenia22 grudnia 2020
miasto ogłoszeniaHeerenveen
Cena / Stawka godzinowa:
460€
Dla naszego klienta, producenta wysokiej klasy domków bungalow, poszukujemy osób chętnych do podjęcia w spółpracy w charakterze stolarza

    Dla naszego klienta, producenta wysokiej klasy domków bungalow, poszukujemy osób chętnych do podjęcia w spółpracy w charakterze stolarza. Jesteś zainteresowany I posiadasz doświadczenie w branży stolarskiej? Zobacz co możemy zaoferować!

    Oferujemy:
    • €460,- netto/tydzień (możliwość negocjacji w zależności od doświadczenia);
    • Tygodniowe wypłaty;
    • Opłacone ubezpieczenie zdrowotne;
    • Prywatny pokój w jednym z naszych domów, w pełni wyposażony;
    • Pomoc w uzyskaniu numeru BSN oraz Holenderskiego konta bankowego;
    • Opiekę polskiego koordynatora.

    Obowiązki:
    • Dopasowywanie drewnianych desek, płyt (piłowanie, obcinanie, struganie);
    • Instalowanie i poprawki konstrukcji drewnianych;
    • Montaż płyt tapicerskich na domkach;
    • Montowanie drzwi, framug, podłóg, sufitów;
    • Wykończenie silikonem, klejem lub ramkami ozdobnymi.

    Wymagania:
    • Znajomość języka Angielskiego lub Holenderskiego w stopniu komunikatywnym;
    • Doświadczenie w pracy z rysunkiem technicznym;
    • Doświadczenie w obsłudze elektronarzędzi;
    • Prawo jazdy kategorii B (własne auto będzie dodatkowym atutem).

    Zainteresowany?
    Prześlij swoje CV z dopiskiem “BUNGALOW” na adres: [email protected]

    rozliczenie podatku z Holandii

    Lokalizacja

    Zadzwoń do Rekrutacja

      Ogłoszenia

      data ogłoszenia26 kwietnia 2024
      miasto ogłoszeniaNaaldwijk

      Operator maszyn produkcyjnych w Venlo!

      PRACA OD ZARAZ!

      Cena:
      14,82
      miasto ogłoszeniaVenlo

      Heftruck praca sezonowa

      Praca sezonowa

      miasto ogłoszeniaDe Zilk