Barwiarz kwiatów Holandia

data ogłoszenia8 lipca 2021
miasto ogłoszeniaDelwijnen
Cena / Stawka godzinowa:
10,21
Prosta praca przy barwieniu kwiatów - nie wymagamy doświadczenia
Zadzwoń do Kasia

    Opis stanowiska: praca polegająca na barwieniu kwiatków. Kwiaty wyjmowane są z bukietów, wkładane na specjalnych pojemników, następnie kolorowane. Dodatkowo do obowiązków pracownika będzie należało, sortowanie pomalowanych już kwiatów, wiązanie, pakowanie i przygotowanie do wysyłki. Praca w systemie dwuzmianowym.

    Miejsce pracy:Delwijnen

    Wymagania:

    •chęć i motywacja do pracy
    •mile widziane prawo jazdy kat.B
    •mile komunikatywna znajomość języka angielskiego/holenderskiego
    •gotowość do pracy zmianowej

    Oferujemy:

    •atrakcyjne wynagrodzenie €10, 21 brutto
    •dodatek do każdej godziny na obu zmianach
    •wypłata: co tydzień
    •możliwość nadgodzin
    •zakwaterowanie na czas zatrudnienia

    Good Job KRAZ 11653 rekrutuje pracowników do sektorów produkcyjnych, logistycznych oraz ogrodniczych. Oferujemy pracę tymczasową w Holandii.

    rozliczenie podatku z Holandii

      Ogłoszenia

      Operator maszyn produkcyjnych w Venlo!

      PRACA OD ZARAZ!

      Cena:
      14,82
      data ogłoszenia24 kwietnia 2024
      miasto ogłoszeniaVenlo
      miasto ogłoszeniaHoofddorp