Zbieranie zamówień – Spar

data ogłoszenia20 lipca 2021
miasto ogłoszeniaWaalwijk
Cena / Stawka godzinowa:
€11,46/h
Praca na magazynie przy zbieraniu zamówień - wysokie stawki
Zadzwoń do Kasia

    Opis stanowiska: Zbieranie zamówień w mroźni (temperatura -25 st) w systemie słuchawkowym w języku angielskim, praca na wózkach EPT, przygotowywanie produktów do wysyłki, również inne prace w zależności od zapotrzebowania.
    MIEJSCE PRACY: Holandia, Waalwijk
    Wymagania:

    • komunikatywna znajomość języka angielskiego
    • CV
    • mile widziane prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • atrakcyjne wynagrodzenie €11,46/h + dodatek
    • wynagrodzenie wypłacane co tydzień
    • zakwaterowanie firmowe
    • ubezpieczenie zdrowotne
    • legalną pracę u sprawdzonego klienta (na warunkach holenderskich)
    • pomoc polskojęzycznego koordynatora na miejscu

    Good Job KRAZ 11653 rekrutuje pracowników do sektorów produkcyjnych, logistycznych oraz ogrodniczych. Oferujemy pracę tymczasową w Holandii.

      Ogłoszenia

      Elektryk w Canpack Netherlands

      Canpack Netherlands to firma, która z pasją stwarza nowe możliwości rozwoju swojej firmy i ...

      Cena:
      €21,30
      data ogłoszenia25 kwietnia 2024
      miasto ogłoszeniaAmsterdam

      Pracownik produkcji w De Run Metaalcoating

      De Run Metaalcoating specjalizuje się w obróbce wyrobów stalowych. Stali się ekspertami w ...

      Cena:
      €13,27

      Pracownik sortowania w Herosie

      Heros to firma, która prowadzi działalność w zakresie produkcji i sprzedaży surowców wtórnych ...

      Cena:
      €13,45