Zbieracz zamówień w Action w Echt

data ogłoszenia19 kwietnia 2024
miasto ogłoszeniaWeert
Cena / Stawka godzinowa:
13,60
Zadzwoń do OTTO

    Wynagrodzenie
    13.60€/h

    Akceptowane języki
    Angielski

    Branża
    Logistyka

    Miejsce pracy
    Echt, Holandia

    Rodzaj zatrudnienia
    Umowa o pracę na czas określony

    O ofercie
    Action jest jedną z największych holenderskich firm detalicznych, posiadającą ponad 1900 sklepów w Europie. Dzięki nieograniczonemu asortymentowi o niskich cenach zawsze wiedzą, jak zaskoczyć swoich klientów. Dzięki zorientowaniu na klienta i pracy zespołowej, Action tworzy miejsce dla każdego.

    Jako zbieracz zamówień będziesz uzupełniać zapasy sklepów. Na magazynie będziesz odpowiedzialny za płynny przebieg procesu, w którym wszystkie zadania muszą zostać wykonane na czas. Będziesz odbierać produkty przy użyciu systemu voice picking, sprawdzać jakość i przygotowywać zamówienia. Asortyment składa się z produktów takich, jak dekoracje do domu, zabawki, materiały szkolne, narzędzia pracy, żywność i wiele innych.

    Będziesz pracować od poniedziałku do soboty w systemie zmianowym od 06:00 do 15:00 i od 15:00 do 00:00, dzięki czemu zyskasz elastyczność. Za wieczory i soboty otrzymasz dodatek do wypłaty. W oparciu o Twoje wyniki i cele możesz zgarniać bonusy!

    Zdobądź szansę zostania kierowcą wózka typu Reach Truck lub ciężarówki! Podczas przerwy możesz kupić coś do jedzenia w stołówce. Super korzyść dla Ciebie: kilka razy w roku w magazynie organizowane jest coś wyjątkowego, jak food trucki czy dzień burgera. Dołącz do tego międzynarodowego zespołu jako zbieracz zamówień!

    Benefity
    Płatności na czas
    Płatności tygodniowe
    Gwarantowane godziny pracy
    Zorganizowane zakwaterowanie
    Transport do/z pracy
    Ubezpieczenie zdrowotne
    Program lojalnościowy
    Rekrutacja online
    Aplikacja MyOTTO
    Pomoc 24/7

    Obowiązki
    Zbieranie zamówień
    Kontrola jakości
    Sortowanie produktów
    Skanowanie towarów
    Pakowanie paczek
    Przygotowanie zamówień
    Układanie paczek na paletach
    Przenoszenie paczek o różnej wadze

    Wymagania
    Kondcja i sprawność niezbędne do pracy fizycznej
    Motywacja do pracy w systemie zmianowym
    Dostępność na dłuższy okres
    Znajomość j. angielskiego

    KONTAKT:
    Jesteś zainteresowany? Zgłoś się, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania
    JEDEN PROSTY NUMER +31 886 886 088

      Ogłoszenia

      PRACOWNIK PRODUKCJI BRAM GARAŻOWYCH (M/K)

      Jako AB Job Service Polska Sp. z o.o. - jesteśmy polską agencją zatrudnienia (nr cert. 5971) z ...

      Cena:
      14,17 Euro brutto/h
      miasto ogłoszeniaUtrecht

      PRACA PRZY WIESZANIU KUR (M/K)

      Cena:
      16,31 Euro brutto/h

      Rozsada sadzonek paproci (M/K)

      Cena:
      13,27 EU brutto/h