Zapylacz kwiatowy – Enkhuizen

data ogłoszenia19 września 2023
miasto ogłoszeniaEnkhuizen
Cena / Stawka godzinowa:
2300-3000€,
Chcesz znaleźć stałe zatrudnienie? Z nami to możliwe! Zgłoś swą kandydaturę i przekonaj się już teraz co jesteśmy Ci w stanie zaoferować.
Zadzwoń do Robert

    • Opis stanowiska:
      Zapylacz kwiatowy, wykłuwanie, przesadzanie, zapylanie roślin. Doświadczenie pożądane
    • Wymagania:
      j. angielski lub niderlandzki w stopniu komunikatywnym,
      własne zakwaterowanie oraz transport do pracy,
      chęci i zaangażowania.
    • Oferujemy:
      2300-3000€,
      rekompensata podróżna od 10 km,
      gwarancja 36-40 godzin tygodniowo,
      cotygodniowa wypłata,
      poranna zmiana.

      Ogłoszenia

      ORDER PICKER W MAGAZYNIE Z ARTYKUŁAMI MROŻONYMI (M/K)

      Jako AB Job Service Polska Sp. z o.o. - jesteśmy polską agencją zatrudnienia (nr cert. 5971) z ...

      Cena:
      14,46 EU brutto/h
      data ogłoszenia06 maja 2024
      miasto ogłoszeniaUtrecht

      OPERATOR REACHTRUCKA W HOLANDII (M/K)

      Cena:
      15,55 EU brutto/h

      PRACOWNIK PRODUKCJI SAŁATY W SZKLARNI (M/K)

      Cena:
      13,27 EU brutto/h