Tynkarz z własnym samochodem

data ogłoszenia21 marca 2021
miasto ogłoszeniaMaastricht
Cena / Stawka godzinowa:
480€
Tynkarz
Zadzwoń do Rekrutacja

    Dla naszego klienta z Maastricht poszukujemy doświadczonego

    Tynkarza

    Oferujemy

    Wynagrodzenie od 480 Euro netto/ tydzień (za 37.5 h)

    Możliwość zatrudnienia na ZZP lub umowę holenderską

    Zakwaterowanie (w pokojach jedno lub dwuosobowych) opłacone przez pracodawcę

    Ubezpieczenie opłacone przez pracodawcę

    Umowa na warunkach holenderskich

    Zakres obowiązków

    Tynkowanie wewnątrz i na zewnątrz

    Tynkowanie tynkiem gipsowym Knauf mp 75 - ręcznie i maszynowo

    Pozostałe prace tynkarskie

    Wymagania

    Aktualne cv w j.angielskim

    Komunikatywna znajomość j.angielskiego, holenderskiego lub niemieckiego

    Własny samochód na dojazdy do pracy

    Minimum 4 lata doświadczenia jako tynkarz (w Holandii)

    Własne ubranie robocze

    Własne narzędzia (mikser, narzędzia ręczne)

    VCA

    Work4You.Global pomoże Ci nie tylko w znalezieniu oferty idealnie spełniającej wymagania pracodawcy- dla nas liczy się przede wszystkim Twoja osobowość, wymagania, plany oraz marzenia, które wiążesz z wyjazdem oraz pracą za granicą.

    Oferujemy pracę na terenie krajów Unii Europejskiej w wielu branżach m.in.: produkcyjnej, logistycznej, budowlanej i technicznej.

    Aplikuj na oferty Work4You.Global i ciesz się dobrze płatną pracą, gdzie tylko chcesz.

    Jesteśmy wpisani do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia, pod nazwą Work4You.Global Spółka z o.o. i numerem KRAZ 20380.

    Na CV prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. nr 133, poz.883).

    rozliczenie podatku z Holandii

      Ogłoszenia

      Pracownik produkcji

      Produkcja kanapek okolice Hoofddorp

      data ogłoszenia19 kwietnia 2024
      miasto ogłoszeniaNaaldwijk

      Spawacz

      Spawacz - Naaldwijk

      Pracownik logistyczne w EDCO w Deurne/Eindhoven

      Cena:
      13,64
      miasto ogłoszeniaDeurne