Tiel: Pracownik magazynu

data ogłoszenia20 lutego 2021
miasto ogłoszeniaTiel
Cena / Stawka godzinowa:
11.76€
OTTO
Zadzwoń do OTTO

    Masz doświadczenie i papiery na EPT? Zobacz, co możemy Ci zaoferować!

    OPIS STANOWISKA:

    • Praca z ręcznym skanerem
    • Pakowanie, załadunek ciężarówek

    GWARANTUJEMY:

    • Pracę na 2 zmiany (6-13:15/14-21:30)
    • Stawkę godzinową: z dodatkami nawet €11,76 brutto
    • Minimum formalności (możliwość elektronicznego podpisania umowy)
    • Ubezpieczenie pracownicze i dostęp do opieki zdrowotnej
    • Zakwaterowanie oraz transport do pracy - jeśli potrzebujesz 😉
    • Aplikację myOTTO z planem pracy, paskami wypłat i FAQ
    • Telefoniczną pomoc 24/7 - Operations Service Center
    • Umowę o pracę tymczasową na warunkach holenderskich
    • Dostęp do kursów językowych, szkoleń online oraz innych projektów dla naszych pracowników np. Fit@OTTO czy Happy OTTO Wish!

    WYMAGANIA:

    • Dobra znajomość angielskiego / niderlandzkiego
    • Mile widziane prawo jazdy kat. B

    WYSLIJ NAM SWOJE DANE, A MY SIE Z TOBA SKONTAKTUJEMY

    Interesujące? Zadzwoń lub napisz do naszego biura w Tilburg!

    tel: +31 886886350

    mail: [email protected]

    Chcesz aplikować na naszą ofertę pracy? W linku poniżej znajdziesz wszystkie informacje na temat tego, kto i w jakim celu będzie przetwarzać Twoje dane osobowe.

      Ogłoszenia

      Orderpicker Veghel

      Poszukujemy orderpickera w miejscowości Veghel, jeśli jesteś dokładny, potrafsz pracować ...

      Cena:
      €13,81-€14,13
      data ogłoszenia29 marca 2024
      miasto ogłoszeniaVeghel

      Pracownik logistyki Eindhoven – dzienna zmiana

      Poszukujemy pracownika logistyki; osoby dokładnej, elastycznej z pozytywnym nastawieniem.

      Cena:
      14,16€
      miasto ogłoszeniaEindhoven

      Pracownik cleanroom Eindhoven

      Klient posiada bardzo rozwinięty dział cleanroomów, który umożliwia oczyszczenie materiałów z ...

      Cena:
      16,13€