SZWACZKA/SZWACZ (Schijndel, NL)

data ogłoszenia19 lipca 2021
miasto ogłoszeniaSchijndel
Cena / Stawka godzinowa:
11.10
Stabilna praca przy szyciu w zakładzie produkcyjnym. Szycie pokrowców na fotele samochodowe.
Zadzwoń do Anna Łyzuń

    Dla firmy zajmującej się produkcją wyposażenia wnętrz do samochodów ciężarowych (dywaniki, pokrowce na fotele, wycieraczki), poszukujemy osób z doświadczeniem w pracy przy szyciu na maszynach przemysłowych.

    Oferujemy

    • Wynagrodzenie brutto za godzinę pracy wynosi: 11,10 Euro + urlopowe i wakacyjne, po 6 miesiącach podwyżka: 11,55 Euro + urlopowe i wakacyjne, po roku podwyżka: 12,63 Euro + urlopowe i wakacyjne
    • Godziny pracy 7:30-16:20
    • Praca na długi okres czasu, holenderska umowa o pracę
    • Miła atmosfera / przyjazny zakład pracy
    • Wsparcie koordynatorów
    • Możliwość wyrobienia numeru SOFI na miejscu
    • Opieka polskojęzycznych koordynatorów
    • Cotygodniowe wynagrodzenie płatne na konto
    • Możliwość korzystania z mieszkań służbowych (blisko miejsca pracy, dojazd do pracy rowerem)

    Obowiązki

    • Obsługa maszyn przemysłowych do szycia, szycie głównie pokrowców na fotele samochodowe

    Wymagania

    • Umiejętność obsługi maszyn do szycia
    • Dyspozycyjność oraz chęć podjęcia pracy na dłuższy okres czasu

    NIE WYMAGAMY ZNAJOMOŚCI JĘZYKA OBCEGO.

    Zapraszamy do przesłania CV na adres e-mail: [email protected]

    Lub o kontakt z biurem, (+) 48 77 4417606

    W CV prosimy o dołączenie poniższej klauzuli, bez której państwa zgłoszenia nie będą brane pod uwagę:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez AP Grupa w celu realizacji procesu rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko pracy. Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę. Oświadczam, iż administrator danych osobowych spełnił w stosunku do mnie obowiązek informacyjny wynikający z przepisów prawa.”

    Uprzejmie informujemy: Państwa dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie dla celu realizacji procesu rekrutacji oraz zawarcia umowy o skierowanie do pracy za granicą na podstawie art. 6 ust. 1. lit. A i B. RODO. Administratorem Państwa danych osobowych będzie AP Grupa z siedzibą w Opolu, ul. Budowlanych 50, 45-123 Opole. Pełna treść obowiązku informacyjnego jest dostępna na www.ap-grupa.pl (Polityka Prywatności)

    Uprzejmie informujemy że będziemy się kontaktowali jedynie z wybranymi kandydatami.

    Ogł.: Praca tymczasowa

    AP GRUPA (numer certyfikatu Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia: 23229) specjalizuje się w rekrutacji i selekcji Personelu. Od 2010 roku z dużym powodzeniem wspieramy Pracodawców zagranicznych oraz polskich w doborze najodpowiedniejszej kadry. Tworzymy trwałe relacje z naszymi Klientami jak i Kandydatami kładąc szczególny nacisk na przejrzystość i rzetelną komunikację.

      Ogłoszenia

      Pracownik techniczny Veldhoven

      Dla naszego klienta w Veldhoven poszukujemy pracownika technicznego. Jeśli potrafisz pracować ...

      Cena:
      16,13€
      data ogłoszenia23 kwietnia 2024
      miasto ogłoszeniaVeldhoven

      Orderpicker Veghel

      Poszukujemy orderpickera w miejscowości Veghel, jeśli jesteś dokładny, potrafsz pracować ...

      Cena:
      €13,81-€14,13
      miasto ogłoszeniaVeghel

      Pracownik cleanroom Eindhoven

      Klient posiada bardzo rozwinięty dział cleanroomów, który umożliwia oczyszczenie materiałów z ...

      Cena:
      16,13€
      miasto ogłoszeniaEindhoven