Światłowody

data ogłoszenia7 kwietnia 2023
miasto ogłoszeniaEmmen
Cena / Stawka godzinowa:
12,41
Praca na terenie calej Holandii
Zadzwoń do Weurk

    Firma Weurk B.V., holenderska agencja pośrednictwa pracy z ponad 26-letnim doświadczeniem, poszukuje pracowników fizycznych do pracy przy światłowodach. Jeśli jesteś zainteresowany pracą przy połączeniach światłowodowych w Holandii i reszcie Europy, to mamy dla Ciebie atrakcyjną ofertę.

    Opis stanowiska:

    • Układanie sieci światłowodowej
    • Prace związane z wykopami, prace tzw. poniżej poziomu gruntu.
    • Prace w różnego rodzaju warunkach pogodowych.

    Wymagania:

    • Doświadczenie z pracą w tej dziedzinie mile widziane
    • Język niemiecki lub angielski w stopniu komunikatywnym
    • Prawo jazdy

    Oferujemy:

    • Legalne zatrudnienie
    • Cotygodniowe wynagrodzenie
    • Zakwaterowanie
    • Ubezpieczenie

    Jeśli chcesz pracować w miłym miejscu, czuć się jak w domu i mieć możliwość pracy przy fascynującej technologii światłowodowej, prześlij swoje CV na adres [email protected] z dopiskiem "Światłowody". Doświadczenie nie jest wymagane, ważne jest Twoje zaangażowanie! Jeśli masz jakieś pytania, zadzwoń pod numer +31652890586.

      Ogłoszenia

      Heftruck

      Praca Hillegom

      data ogłoszenia03 maja 2024
      miasto ogłoszeniaHillegom

      Spawacz

      Spawacz - Naaldwijk

      miasto ogłoszeniaNaaldwijk