Steenwijk – elektryk ekskluzywnych jachtów

data ogłoszenia2 stycznia 2021
miasto ogłoszeniaMeppel
Cena / Stawka godzinowa:
12€
poszukujemy MONTERA INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH, firma zajmuje się budową luksusowych jachtów

    Do jednego z naszych klientów poszukujemy MONTERA INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH, firma zajmuje się budową luksusowych jachtów.

    Zadania stanowiskowe:

    - umiejętność czytania schematów;

    - umiejętność poprowadzenia okablowania;

    - samodzielne stanowisko;

    - wysoka precyzja, umiejętności manualne.

    Wymagania:

    - doświadczenie na podobnym stanowisku;

    - wykształcenie średnie kierunkowe;

    - prawo jazdy kat. B;

    - j. angielski w stopniu komunikatywnym.

    Oferujemy:

    - ciekawą pracę z luksusowym produktem;

    - pokój jednoosobowy opłacany przez pracodawcę;

    - bezpłatne ubezpieczenie zdrowotne;

    - zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (umowa na warunkach holenderskich);

    - atrakcyjne zarobki zależne od doświadczenia (start 480-500 euro przy 40 godzinach pracy);

    - wypłaty tygodniowe;

    - po okresie próbnym możliwe nadgodziny;

    - możliwość rozwoju zawodowego.

    Jesteś zainteresowany?

    Prosimy o przeslanie CV z dopiskiem „JACHTY” na adres mailowy: [email protected]

    Lokalizacja

    Zadzwoń do Rekrutacja

      Ogłoszenia

      PRACOWNIK PRODUKCJI BRAM GARAŻOWYCH (M/K)

      Jako AB Job Service Polska Sp. z o.o. - jesteśmy polską agencją zatrudnienia (nr cert. 5971) z ...

      Cena:
      od 14,17 Eu brutto/h
      data ogłoszenia26 lipca 2024
      miasto ogłoszeniaUtrecht

      PRACOWNIK PRODUKCJI AUTOMATYCZNE MYCIE SKRZYNEK (M/K)

      Cena:
      14,28 Euro brutto/h

      PRACOWNIK PRODUKCJI RYB/LOGISTYK (M/K)

      Cena:
      13,98 Euro brutto/h