Specjalista ds. Sprzedaży Holandia

data ogłoszenia2 listopada 2022
miasto ogłoszeniaDriebergen
Zadzwoń do Jakub

    Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627, dla swojego klienta poszukuje osób do pracy w Holandii

    obecnie, dla szybko rozwijającego się holenderskiego sklepu sprzedającego domy z prefabrykatów poszukujemy osoby, która zajmie się sprzedażą online na rynku niemieckim

    Praca zdalna z domu na holenderskich warunkach

    Zakres obowiązków:

    telefoniczny i emaliowy kontakt z niemieckimi klientami
    składanie ofert klientom
    pozyskiwanie nowych klientów
    Tworzenie pozytywnego wizerunku firmy.

    Oczekiwania:

    • Doświadczenie w podobnej pracy,
    • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
    • Komunikatywność i wysoka kultura osobista
    • wykształcenie kierunkowe

    Oferujemy:
    ·• holenderska umowa o pracę na pełny etat
    • Wynagrodzenie do ustalenia podczas rozmowy o pracę - zależne od doświadczenia
    • Praca zdalna z Polski na holenderskich warunkach

    osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji po angielsku na adres mailowy:  [email protected]

    w temacie prosimy wpisać "Specjalista ds. Sprzedaży Holandia"

    Prosimy o dodanie klauzuli:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

      Ogłoszenia

      Pracownik cleanroom Eindhoven

      Klient posiada bardzo rozwinięty dział cleanroomów, który umożliwia oczyszczenie materiałów z ...

      Cena:
      16,13€
      data ogłoszenia19 kwietnia 2024
      miasto ogłoszeniaEindhoven

      Pracownik techniczny Veldhoven

      Dla naszego klienta w Veldhoven poszukujemy pracownika technicznego. Jeśli potrafisz pracować ...

      Cena:
      16,13€
      miasto ogłoszeniaVeldhoven

      Orderpicker Veghel

      Poszukujemy orderpickera w miejscowości Veghel, jeśli jesteś dokładny, potrafsz pracować ...

      Cena:
      €13,81-€14,13
      miasto ogłoszeniaVeghel