Spawacz TIG od zaraz !!!

data ogłoszenia5 stycznia 2021
miasto ogłoszeniaEersel
Cena / Stawka godzinowa:
16.05€
zatrudnimy od stycznia doświadczonego Spawacza TIG

    Nowoczesna firma specjalizująca się w obróbce różnych elementów oraz części maszyn ze stali nierdzewnej dla przemysłu spożywczego, farmaceutycznego oraz branży produkcyjnej zatrudni od stycznia doświadczonego Spawacza TIG.

    Zakres obowiązków:

    -spawanie oraz montaż detali maszyn i urządzeń metodą TIG

    (stal nierdzewna, grubość materiału od 1.5 – 15 mm)

    -samodzielna praca na podstawie rysunku technicznego

    Wymagania:

    -kilkuletnie doświadczenie jako spawacz TIG

    umiejętność spawania elementów ze stali nierdzewnej o grubości 1.5 do 15mm

    -certyfikaty spawalnicze 141

    -umiejętność spawania metodą MIG MAG będzie dodatkowym atutem

    wykonywanie rożnego rodzaju pracach ślusarskich

    -umiejętność pracy na podstawie rysunku technicznego

    -komunikatywna znajomość języka angielskiego

    Oferujemy:

    -atrakcyjne warunki finansowe według norm ABU CAO , stawka początkowa € 16.05

    -świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia w Holandii m.in. ET

    -zakwaterowanie / dobre warunki mieszkaniowe

    -ubezpieczenie zdrowotne rozszerzone o pakiet stomatologiczny

    opiekę polskojęzycznych koordynatorów

    przyjazną atmosferę w pracy

    -możliwości rozwoju i awansu

    -bezpłatny kurs języka holenderskiego

    -bonusy za polecenie pracownika

    Lokalizacja

    Zadzwoń do Rekrutacja

      Ogłoszenia

      Operator produkcji w Supermicro®

      Supermicro jest liderem wśród dostawców zaawansowanych rozwiązań serwerowych, pamięci masowych ...

      Cena:
      €13,45 za godzinę
      data ogłoszenia29 marca 2024
      miasto ogłoszenia's-Hertogenbosch

      Konserwator maszyn i urządzeń

      Canpack Netherlands to firma, która z pasją tworzy nowe możliwości dla rozwoju swojej ...

      Cena:
      €17,23 za godzinę
      miasto ogłoszeniaHelmond

      Pracownik magazynu w Supermicro®