Spawacz MIG/TIG aluminium

data ogłoszenia5 stycznia 2021
miasto ogłoszeniaRotterdam
Cena / Stawka godzinowa:
460€
Dla naszego klienta z okolic Zwolle poszukujemy kandydata na stanowisko
Zadzwoń do Rekrutacja

    Spawacz Mig/ Tig - spawanie aluminium
    Start pracy - styczeń 2021

    Oferujemy

      • Wynagrodzenie 460 Euro netto/ tydzień
      • Umowę na warunkach holenderskich
      • Zakwaterowanie zapewnione i opłacone przez pracodawcę (pokoje 2 osobowe)
      • Opiekę polskojęzycznych koordynatorów na miejscu
      • Ubezpieczenie zdrowotne zapewnione i opłacone przez pracodawcę

    Zakres obowiązków

      • Spawanie aluminiowych profili (zadaszenia tarasów)

    Wymagania

      • Aktualne cv w j.angielskim
      • Doświadczenie jako spawacz aluminium metodami Mig/ Tig
      • Komunikatywna znajomość j.angielskiego - warunek konieczny
      • Prawo jazdy kat. B - warunek konieczny
      • Zaświadczenie o zameldowaniu w Polsce (wydawane bezpłatnie w Urzędzie Miasta lub przez Profil Zaufany )
      • Własne obuwie robocze
      • Własna pościel/ koc/ poduszka oraz przybory kuchenne
      • Środki na przejazd oraz wyżywienie na ok. 2 tygodnie

    Work4You.Global pomoże Ci nie tylko w znalezieniu oferty idealnie spełniającej wymagania pracodawcy- dla nas liczy się przede wszystkim Twoja osobowość, wymagania, plany oraz marzenia, które wiążesz z wyjazdem oraz pracą za granicą.

    Oferujemy pracę na terenie krajów Unii Europejskiej w wielu branżach m.in.: produkcyjnej, logistycznej, budowlanej i technicznej.
    Aplikuj na oferty Work4You.Global i ciesz się dobrze płatną pracą, gdzie tylko chcesz.
    Jesteśmy wpisani do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia, pod nazwą Work4You.Global Spółka z o.o. i numerem KRAZ 20380.

    Zapraszamy do kontaktu:
    Tel: +48 32 440 14 74 (poniedziałek – piątek, 8.00 – 16.00)

    Na CV prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. nr 133, poz.883).

      Ogłoszenia

      Pracownik produkcji

      Produkcja kanapek okolice Hoofddorp

      data ogłoszenia19 kwietnia 2024
      miasto ogłoszeniaNaaldwijk

      Spawacz

      Spawacz - Naaldwijk

      Pracownik logistyczne w EDCO w Deurne/Eindhoven

      Cena:
      13,64
      miasto ogłoszeniaDeurne