Spawacz Mig/Mag/ Tig

data ogłoszenia19 listopada 2020
miasto ogłoszeniaYsselsteyn
Cena / Stawka godzinowa:
500€
Link2europe Sp. z o.o.
Zadzwoń do Rekrutacja

    Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to polsko-belgijska agencja rekrutacyjna, która już od ponad 11 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie u pracodawców zagranicznych. Dzięki indywidualnemu podejściu do kandydatów oraz osobistemu zaangażowaniu, nasz zespół może dokładnie spełniać wymagania pracowników i pracodawców.

    Dla naszego Klienta - producenta maszyn dla branży rolniczej - poszukujemy osób chętnych podjąć pracę na stanowisku:

     Spawacz MIG/MAG TIG

    Miejsce pracy: Ysselsteyn, Holandia

    Opis stanowiska:

    spawanie i montaż elementów maszyn

    spawanie metodą MIG/MAG, TIG

    praca na podstawie rysunku technicznego

    Wymagania:

    doświadczenie w spawaniu metodą 135, 136, 141

    komunikatywna znajomość języka angielskiego, niemieckiego, lub holenderskiego

    umiejętność czytania rysunku technicznego

    własny samochód – mile widziany

     Oferujemy:

    zatrudnienie na warunkach holenderskich.

    wynagrodzenie tygodniowe: 500 € netto przy 40 godzinnym tygodniu pracy (kwota netto podana jest JUŻ PO odliczeniu kosztów zakwaterowania  i ubezpieczenia

    pracę na 1 zmianę, na stałe

    pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem.

    pojedynczy pokój

    Dodatkowe informacje:

    Aplikacje proszę przesłać na adres: [email protected]

    Kontakt telefoniczny w sprawie powyższej oferty pracy: +48 515 233 504

      Ogłoszenia

      Pracownik logistyczne w EDCO w Deurne/Eindhoven

      Cena:
      13,64
      data ogłoszenia25 kwietnia 2024
      miasto ogłoszeniaDeurne

      Pracownik magazynu DSV w Venlo

      Cena:
      13,27
      miasto ogłoszeniaVenlo

      Pracownik cateringu w Albron (Center Parcs) w Ouddorp

      Cena:
      13,27
      miasto ogłoszeniaOuddorp