Sortowanie warzyw! Praca w Venlo, również dla par!

data ogłoszenia12 stycznia 2021
miasto ogłoszeniaVenlo
Cena / Stawka godzinowa:
10,50 euro/brutto
Agencja pośrednictwa pracy Jupiter Polska posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży spożywczej, transportowej, dystrybucyjnej oraz w sektorze AGF.
Zadzwoń do Monika Jupiter Polska

    Dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów do pracy przy pakowaniu oraz sortowaniu owoców i warzyw.

    Oferta jest również dla par 🙂

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    -pakowanie oraz sortowanie owoców i warzyw

    -segregacja i ważenie produktów do pojemniczków

    -sticketowanie produktów

    -inne prace produkcyjno-magazynowe zlecone przez Pracodawcę

    WYMAGANIA:

    • zaświadczenie o niekaralności (warunek konieczny)
    • doświadczenie mile widziane
    • motywacja, chęci do pracy, a takze dyspozycyjnosc do pracy na dlugi okres czasu

    OFERUJEMY:

    • Stawkę godzinową od 10.50€ brutto
    • Zakwaterowanie (płatne max 90 euro tygodniowo, nie licząc ulgi podatkowej ET)
    • Dla osób które nie ukończyły 20 lat oferujemy darmowe mieszkania.
    • Całodobową opiekę Polskich konsultantów
    • Bezpłatną pomoc przy wyrobieniu numeru sofii
    • Pracę w renomowanej i stabilnej firmie przez długi okres czasu
    • Wynagrodzenie w systemie tygodniowym
    • Darmowy transport do pracy ( tylko i wyłącznie służbowym autem)
    • Ubezpieczenie zdrowotne
    • Dodatki urlopowe i wakacyjne

    REKRUTACJA:

    Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV na [email protected] w temacie wpisując PAKOWANIE.

    Bądź też prosze dzwonić pod numer Monika Jaremek 0048 518 224 069

    W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz. 883 ze zm.)

    rozliczenie podatku z Holandii

      Ogłoszenia

      Orderpicker Veghel

      Poszukujemy orderpickera w miejscowości Veghel, jeśli jesteś dokładny, potrafsz pracować ...

      Cena:
      €13,81-€14,13
      data ogłoszenia28 marca 2024
      miasto ogłoszeniaVeghel

      Załadunek Veghel

      Dla naszego klienta w Veghel poszukujemy pracownika odpowiedzialnego za załadunek ...

      Cena:
      13,27€

      Operator wózka widłowego typu Heftruck Maarheeze

      Nasz klient to firma zajmująca się dystrybucją na cała Holandię napojów gazowanych takich jak ...

      Cena:
      16,36
      miasto ogłoszeniaMaarheeze