Sortowanie przesyłek- postNL, DHL – praca w Holandii- Nieuwegein

data ogłoszenia22 września 2023
miasto ogłoszeniaCapelle aan den IJssel
Sortowanie przesyłek- post nl - praca w Holandii od zaraz Znasz dobrze język angielski i szukasz legalnej pracy za granicą ? Koniecznie zadzwoń do nas!
Zadzwoń do KlaverTeam

    Sortowanie przesyłek- post nl - praca w Holandii od zaraz

    Znasz dobrze język angielski i szukasz legalnej pracy za granicą ?

    Koniecznie zadzwoń do nas!

    Miejsce pracy: Nieuwegein, Houten, Westzaaan, Zwolle

    Wymagania:

    • komunikatywna znajomość języka angielskiego
    • chęć i motywacja do pracy
    • zaangażowanie w powierzone obowiązki
    • mile widziane prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie na podobnym stanowisku

    Zakres obowiązków:

    • sortowanie paczek
    • przygotowywanie towarów do wysyłki
    • inne prace na poczcie związane z wysyłką paczek

    Oferujemy:

    • atrakcyjne wynagrodzenie w walucie Euro
    • legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich
    • dobre warunki socjalno-mieszkaniowe
    • pracę w przyjaznej atmosferze
    • pracę na dłuższy okres czasu pod okiem polskich koordynatorów

    Zainteresowała Cię ta oferta ? Czekamy na kontakt!

    Kamila +48 570 901 414

    Dominika +48 570 901 033

    Oliwia + 48 577 901 099

    Klaver Sp. z o.o., Certyfikat KRAZ 18450.

      Ogłoszenia

      Spawacz

      Spawacz - Naaldwijk

      data ogłoszenia03 maja 2024
      miasto ogłoszeniaNaaldwijk

      Den Bosch-order picker

      Dla naszego klienta w Den Bosch poszukujemy order pickerow

      Cena:
      14,60
      miasto ogłoszenia's-Hertogenbosch