Sortowanie przesyłek- post nl – praca w Holandii od zaraz

data ogłoszenia21 września 2023
miasto ogłoszeniaCapelle aan den IJssel
Zweryfikowany użytkownik
Praca w Holandii
Zadzwoń do Klaver

    Sortowanie przesyłek- post nl - praca w Holandii od zaraz

    PostNL – praca w Holandii
    Jeżeli szukasz legalnej pracy za granicą ?
    Koniecznie zadzwoń do nas!
    Miejsce pracy: Nieuwegein, Houten, Westzaaan
    Stanowisko: pracownik POST NL (poczta)

    Wymagania:

    • komunikatywna znajomość języka angielskiego
    • chęć i motywacja do pracy
    • zaangażowanie w powierzone obowiązki
    • mile widziane prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie na podobnym stanowisku

    Oferujemy:
    - atrakcyjne wynagrodzenie w walucie Euro
    - legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich
    - dobre warunki socjalno-mieszkaniowe
    - pracę w przyjaznej atmosferze
    - pracę na dłuższy okres czasu pod okiem polskich koordynatorów

    Zakres obowiązków:
    • sortowanie paczek
    • przygotowywanie towarów do wysyłki
    • inne prace na poczcie związane z wysyłką paczek

    Zainteresowała Cię ta oferta ? Czekamy na kontakt!
    Dominika +48 570 901 033 - wyślij sms o treści: post nl
    Julia + 48 570 901 088
    Oliwia + 48 570 901 088

    Klaver Sp. z o.o., ul. Gminna 131, 42-221 Częstochowa , Certyfikat KRAZ 18450.

      Ogłoszenia

      UPRAWA BYLIN (M/K)

      Jako AB Job Service Polska Sp. z o.o. - jesteśmy polską agencją zatrudnienia (nr cert. 5971) z ...

      Cena:
      13,41 EU brutto/h
      data ogłoszenia02 maja 2024
      miasto ogłoszeniaUtrecht

      Order Picker w centrum dystrybucji Albert Heijn

      Cena:
      Atrakcyjne stawki
      miasto ogłoszeniaVenray

      PRACOWNIK PRZYCINANIA KRZEWÓW CZERWONEJ PORZECZKI (M/K)

      Cena:
      13,27 EU brutto/h