Sortowanie owoców i warzyw ! OD JUŻ !

data ogłoszenia6 października 2021
miasto ogłoszeniaHedel
Zweryfikowany użytkownik
Praca na sortowni owoców ! DUŻA ILOŚĆ GODZIN !
Zadzwoń do Aneta Knysak

    WYMAGANIA:

    mile widziane prawo jazdy

    podstawowa znajomość języka angielskiego

    chęć podjęcia współpracy na minimum 3 miesiące

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    - sortowanie i pakowanie owoców i warzyw,

    - wypakowywanie owoców i warzyw ze skrzynek,

    - przepakowywanie owoców i warzyw,

    - układanie, przenoszenie, wkładanie owoce i warzywa do pudełek,

    - naklejać naklejki i foliować owoców i warzyw na tackach,

    - praca na kontroli jakości produkcji,

    - obsługa maszyn np. do sortowania warzyw i owoców,

    - obsługa wózka widłowego – jeśli masz uprawnienia.

    OFERUJEMY:

    pomoc w zorganizowaniu wszelkich formalności związanych z podjęciem zatrudnienie

    - zakwaterowanie najczęściej w pokojach dwuosobowych, wifi, mieszkania zgodne z normą SNF

    - dojazdy do pracy (rower lub samochód firmowy)

    - organizujemy przejazd do Holandii

    - wynagrodzenie zgodne z przepisami prawa holenderskiego (dodatki za pracę zmianową, w nadgodzinach, dni wolne itp.)

    - dodatek urlopowy, wakacyjne (wypłacane zgodnie z CAO)

    - bezpłatne doradztwo w zakresie rozliczeń podatkowych (zarówno w polskim jaki w zagranicznym urzędzie skarbowym)

    - umowa o pracę tymczasową na długi okres czasu (minimum 3 miesiące).

    WYŚLIJ NAM SWOJE CV  lub zadzwoń 48 573-104-386 !! CZEKAMY WŁAŚNIE NA CIEBIE !!!

    Oferta pracy tymczasowej

    KRAZ 273

      Ogłoszenia

      Team Lider w magazynie logistycznym! VENLO

      PRACAOD ZARAZ! :)

      Cena:
      17,37
      data ogłoszenia18 kwietnia 2024
      miasto ogłoszeniaVenlo

      Operator maszyn produkcyjnych w Venlo!

      PRACA OD ZARAZ!

      Cena:
      14,82