Sortowanie cebulek kwiatowych w Holandii

data ogłoszenia12 czerwca 2021
miasto ogłoszeniaZoetermeer
Cena / Stawka godzinowa:
10,71€ brutto
Praca przy sortowaniu cebulek kwiatowych Niderlandy
Zadzwoń do Contrain

    Zakres obowiązków

    • sortowanie, czyszczenie cebulek tulipanów na hali
    • przygotowywanie cebulek do transportu

    Czego oczekujemy

    • motywacji do pracy
    • samodzielności i zaradności
    • zaangażowania w wykonywanie powierzonych zadań
    • dobrej kondycji fizycznej
    • możliwości wyjazdu własnym samochodem

    Co oferujemy

    • pracę w miejscowości Bovenkarspel, położone nad jeziorem IJsselmeer
    • dodatki urlopowe
    • atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie wypłacane w walucie euro (€)
    • wsparcie przy organizacji transportu do/z/na terenie kraju wykonywanej pracy
    • wsparcie polskojęzycznego Koordynatora Operacyjnego w kraju wykonywanej pracy
    • możliwość wzięcia udziału w programie poleceń i otrzymania 200zł bonusu za polecenie znajomego

      Ogłoszenia

      Operator maszyn produkcyjnych w Venlo!

      PRACA OD ZARAZ!

      Cena:
      14,82
      data ogłoszenia18 kwietnia 2024
      miasto ogłoszeniaVenlo

      Team Lider w magazynie logistycznym! VENLO

      PRACAOD ZARAZ! :)

      Cena:
      17,37