Ślusarz/ szlifierz – Linia montażowa Tobroco

data ogłoszenia21 stycznia 2021
miasto ogłoszeniaOisterwijk
Cena / Stawka godzinowa:
13.36€
Poszukujemy doświadczonych specjalistów do pracy na linii montażowej koparko-ładowarek w firmie Tobroco
Zadzwoń do Rekrutacja

    Szukasz pracy w charakterze Ślusarza/ Szlifierza pojazdów? Poszukujemy doświadczonych specjalistów do pracy na linii montażowej koparko-ładowarek w firmie Tobroco, w Oisterwijk. Jeśli masz doświadczenie jako ślusarz samochodowy, komunikatywnie znasz język angielski (B1) i jesteś entuzjastą motoryzacji, czekamy na Twoje CV. Stawka do negocjacji zależnie od Twoich umiejętności i wykształcenia.

    WYMAGANIA:

    • Znajomość j. angielskiego min. B1
    • Wykształcenie kierunkowe będzie atutem
    • Doświadczenie pracy jako Ślusarz/szlifierz
    • Prawo jazdy kat. B (dojazd do pracy samochodem służbowym) lub prywatne zakwaterowanie w okolicy.

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • Praca przy montowaniu elementów podwozia
    • Praca według instrukcji
    • Prace szlifierskie

    OFERUJEMY:

    • Stawka od €13,36 brutto/h + dodatki zmianowe
    • BONUS! €500 już po trzech przepracowanych tygodniach.
    • Możliwość skorzystania z dodatków eksterytorialnych
    • Legalne zatrudnienie przez holenderską agencję pracy
    • Możliwość długotrwałej współpracy
    • Darmowy transport do pracy
    • Tygodniowy system wynagrodzeń
    • Odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie

    Wyślij swoje zgłoszenie na:
    [email protected]
    +31135075440
    Skontaktujemy się z Tobą!

      Ogłoszenia

      Pracownik magazynu DSV w Venlo

      Cena:
      13,27
      data ogłoszenia25 kwietnia 2024
      miasto ogłoszeniaVenlo

      Pracownik cateringu w Albron (Center Parcs) w Ouddorp

      Cena:
      13,27
      miasto ogłoszeniaOuddorp

      Pracownik logistyczne w EDCO w Deurne/Eindhoven

      Cena:
      13,64
      miasto ogłoszeniaDeurne