Ślusarz, spawacz – renowacja stalowych szalunków budowlanych

data ogłoszenia21 stycznia 2021
miasto ogłoszeniaZwolle
Cena / Stawka godzinowa:
13.32€
poszukujemy kandydata na stanowisko : ślusarz z umiejętnością spawania metodą 135
Zadzwoń do InterWel

    Firma Interwel BV z siedzibą w Nieuwleusen dla jednego ze swoich klientów w okolicy Zwolle poszukuje kandydata na stanowisko : ślusarz z umiejętnością spawania metodą 135 do pracy przy renowacji stalowych szalunkow budowlanych

    Zakres obowiązków: czyszczenie myjką ciśnieniową, szlifowanie, spawanie

    Wymagania:

    Doświadczenie na stanowisku ślusarz

    Umiejętność spawania metodami 135
    Prawo jazdy kat. B

    Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

    Oferujemy:

    Stałą pracę w międzynarodowym środowisku

    Stawkę 13,32 eur brutto/h i tygodniowy system wypłat
    Zakwaterowanie oraz ubezpieczenie
    Darmowy dojazd do pracy lub zwrot kosztów dojazdu
    Opiekę koordynatora na miejscu

    Osoby zainteresowane, spełniające powyższe wymagania, proszone są o przesłanie CV na adres: [email protected] w temacie wiadomosci wpisujac SZALUNKI RENOWACJA.

      Ogłoszenia

      Pracownik techniczny Veldhoven

      Dla naszego klienta w Veldhoven poszukujemy pracownika technicznego. Jeśli potrafisz pracować ...

      Cena:
      16,13€
      data ogłoszenia24 kwietnia 2024
      miasto ogłoszeniaVeldhoven

      Pracownik cleanroom Eindhoven

      Klient posiada bardzo rozwinięty dział cleanroomów, który umożliwia oczyszczenie materiałów z ...

      Cena:
      16,13€
      miasto ogłoszeniaEindhoven

      Praca

      Pracownik produkcji Naaldwijk

      miasto ogłoszeniaNaaldwijk