Selekcja oraz zbiór tulipanów

data ogłoszenia29 marca 2021
miasto ogłoszeniaHeerhugowaard
Cena / Stawka godzinowa:
10,71euro brutto/h
Dla naszego klienta w Heemskerk/t'Veld (Holandia) poszukujemy doświadczonych osób do pracy przy selekcji i zrywaniu tulipanów.
Zadzwoń do Paulina

    OBOWIĄZKI:

    -selekcja tulipanów na polu na podstawie koloru liści,

    -spryskiwanie chorych tulipanów,

    -zbiór tulipanów,

    -praca najczęściej w godzinach od 7:00 do 17:00.

    WYMAGANIA:

    -mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego lub holenderskiego, pozwalająca na bezpośredni kontakt ze współpracownikami,

    -wymagana zdolność rozróżniania kolorów,

    -mile widziane prawo jazdy kategorii B,

    -dyspozycyjność na okres minimum 2 miesięcy

    -doświadczenie w pracy z tulipanami.

    OFERUJEMY:

    -legalną pracę, zgodną z niderlandzkim Układem Zbiorowym Pracy (CAO),

    -zakwaterowanie oraz ubezpieczenie,

    -opiekę polskich koordynatorów,

    -stawkę 10,71€ brutto za godzinę pracy,

    -koszt zakwaterowania: 90,00 € za tydzień,

    -koszt ubezpieczenia: 28,69 € za tydzień.

    Więcej informacji
    rozliczenie podatku z Holandii

      Ogłoszenia

      Planista transportu

      Cena:
      2000 e brutto msc
      data ogłoszenia18 października 2024
      miasto ogłoszeniaEmmeloord

      Pracownik magazynu w DHL eCommerce w Zaltbommel

      Jako pracownik magazynu w DHL odpowiadasz za wszystkie przesyłki. Odbierasz paczki skanerem, ...

      Cena:
      13.68
      miasto ogłoszeniaZaltbommel

      Mieszkasz prywatnie? Zacznij pracę już teraz!

      Cena:
      14,00
      miasto ogłoszeniaWeert