Rosmalen (prowincja Brabancja Północna) – Pakowanie i obróbka filetów

data ogłoszenia29 września 2021
miasto ogłoszeniaRenswoude
Praca na poranną zmianę i bez stawki wiekowej przy filetach z kurczaka. Idealna dla osób bez doświadczenia, chcących się nauczyć pracy na produkcji.
Zadzwoń do Workstead

    Obowiązki:

    Praca z nożem: odkrajanie chrząstek i błonek

    Pakowanie filetów z kurczaka

    Etykietowanie i przygotowywanie do wysyłki

    Tego oczekujemy od Ciebie:

    Gotowość do pracy z mięsem i w chłodnym pomieszczeniu (około 5 stopni)

    Chęci do przyuczenia się na danym stanowisku

    Dostępność na dłuższy okres czasu

    Dobra kondycja fizyczna

    Mile widziane prawo jazdy

    Oferujemy Ci:

    Stawkę: €10,34

    Tygodniowy system wypłat

    Transport do pracy

    Internetowy profil pracownika

    Zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne

    Kontrakt w języku polskim oparty na holenderskim prawie pracy i pomoc polskiego koordynatora

    Pracę na długi okres czasu

    Jesteśmy holenderską agencją pośrednictwa pracy z ponad 25-letnim doświadczeniem. Każdego dnia ponad 1500 pracowników Workstead wykonuje pracę na rzecz różnych zleceniodawców z branży produkcyjnej, spożywczej, przemysłowej, technicznej, porządkowej i logistycznej. Poza posadą oferujemy również wysokiej jakości zakwaterowanie oraz bezpłatne przewozy między miejscem zamieszkania a miejscem pracy. Chcemy, byście czuli się jak w domu, pracowali w miłym miejscu i wspólnie działali na rzecz pięknej przyszłości!

      Ogłoszenia

      Pracownik techniczny Veldhoven

      Dla naszego klienta w Veldhoven poszukujemy pracownika technicznego. Jeśli potrafisz pracować ...

      Cena:
      16,13€
      data ogłoszenia24 kwietnia 2024
      miasto ogłoszeniaVeldhoven

      Praca

      Pracownik produkcji Naaldwijk

      miasto ogłoszeniaNaaldwijk

      Pracownik cleanroom Eindhoven

      Klient posiada bardzo rozwinięty dział cleanroomów, który umożliwia oczyszczenie materiałów z ...

      Cena:
      16,13€
      miasto ogłoszeniaEindhoven