Roosendaal : Prace magazynowe – pakowanie / orderpicker / inbound / ro

data ogłoszenia29 grudnia 2020
miasto ogłoszeniaRoosendaal
Zweryfikowany użytkownik
KOMISJONIER / ORDERPICKER Z WÓZKAMI EPT
Zadzwoń do Marta

    Obowiązki:

    • przygotowywanie zamówień Order picker/ system słuchawkowy komisjonowanie artykułów, elektroniki, odzieży, perfum
    • możliwość pracy w parze

    Wymagania:

    • motywacja, dobra organizacja pracy
    • mile widziane osoby z doświadczeniem na wózkach EPT lub do przyuczenia, .
    • komunikatywna znajomość j. angielskiego - ABY SIĘ DOGADAĆ
    • prawo jazdy kat. B/ dodatkowym atutem - NIEKONIECZNE
    • gotowość do podjęcia pracy od zaraz

    Oferujemy:

    • umowę o pracę
    • wynagrodzenie na podstawie kodeksu pracy CAO
    • wypłaty tygodniowe na konto
    • opieka polskich koordynatorów
    • zakwaterowanie wyposażone w AGD,TV, Wi Fi
    • transport do pracy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji lub kontakt z biurem.
    +48 516 935 971

    rozliczenie podatku z Holandii

      Ogłoszenia

      Sprzątanie na budowie z VCA

      Blue zajmuje się wysyłaniem ludzi do pracy w różnorodnych sektorach

      data ogłoszenia26 września 2022
      miasto ogłoszeniaRijswijk

      Pracownik produkcji przy liliach

      Dla naszego rozwijającego się klienta zajmującego się Liliami poszukujemy doświadczonych ...

      Pracownik produkcji dekoracyjnej kwiaty i rośliny

      Dla naszego klienta w Honselersdijk poszukujemy kilku pracowników dekolarcji kwiatow i plantow.