Reachtruck na mroźni 16.50 euro brutto

data ogłoszenia15 marca 2022
miasto ogłoszeniaAlkmaar
Zweryfikowany użytkownik
Praca jako operator Reachtruck na mroźni na Vomar
Zadzwoń do Aneta Knysak

    Praca na magazynie Vomaru na dziale mroźni

    Miejsce pracy: Alkmaar

    WYMAGANIA:

    holenderskie certyfikaty na reachtruck

    angielski na poziomie komunikatywnym

    mile widziane prawo jazdy

    chęć współpracy na minimum 3 miesiące

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW

    Wykonywanie czynności pomocniczych, obsługowych i konserwacyjnych wózka jezdniowego

    Wykonywanie transportu wewnątrzzakładowego wózkiem jezdniowym

    Praca na magazynie spożywczym na mroźni -20 stopni

    OFERUJEMY:

    pomoc w zorganizowaniu transportu z Polski do Holandii i z Holandii do biura

    wypłaty tygodniowe -stawka 13.24 euro brutto + 8% dodatku wakacyjnego +8,44 dodatku ADV+ 8% dodatku za pracę w  mroźni =16.50 euro brutto !

    opiekę polskiego koordynatora

    ubezpieczenie

    zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych

    dodatki zmianowe, za pracę w soboty

    dojazd do pracy

    Jeśli zainteresowała Cię ta oferta NIE CZEKAJ -APLIKUJ ! Wyślij swoje cv na [email protected] lub zadzwoń 48 573-104-386 !

    Flexcraft Sp. z o.o. jest międzynarodową Agencją Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 273.

    Oferta pracy tymczasowej

    rozliczenie podatku z Holandii

      Ogłoszenia

      Sprzątanie na budowie z VCA

      Blue zajmuje się wysyłaniem ludzi do pracy w różnorodnych sektorach

      data ogłoszenia26 września 2022
      miasto ogłoszeniaRijswijk

      Pracownik produkcji przy liliach

      Dla naszego rozwijającego się klienta zajmującego się Liliami poszukujemy doświadczonych ...

      Pracownik produkcji dekoracyjnej kwiaty i rośliny

      Dla naszego klienta w Honselersdijk poszukujemy kilku pracowników dekolarcji kwiatow i plantow.