Produkcja wyrobów czekoladowych- praca w Niemczech

data ogłoszenia13 października 2023
miasto ogłoszeniaCapelle aan den IJssel
Cena / Stawka godzinowa:
1
Szukasz stabilnej i dobrze płatnej pracy w Niemczech ? Zadzwoń do nas! Nie wymagamy znajomości języka niemieckiego ani doświadczenia! Praca w stabilnej firmie
Zadzwoń do Klaver

    Szukasz stabilnej i dobrze płatnej pracy w Niemczech ? Zadzwoń do nas!
    Nie wymagamy znajomości języka niemieckiego ani doświadczenia!

    Praca w stabilnej firmie przy produkcji wyrobów czekoladowych.

    Zakres obowiązków:
    - produkcja wyrobów czekoladowych
    - praca na hali praca głównie przy taśmie produkcyjnej

    Pracodawca dysponuje także innymi pracami- przydzielane są według aktualnego zapotrzebowania

    Pracodawca oferuje:
    - pracę w stabilnej, dobrze zorganizowanej firmie
    - niemiecką umowę o pracę wraz z pełnym świadczeniem socjalnym
    - ubezpieczenie opłacone przez pracodawcę
    - zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych
    - transport do/z pracy
    - wypłaty miesięczne (możliwość zaliczek po pierwszym przepracowanym tygodniu)

    Skontaktuj się telefonicznie pod numerem:

    Dominika tel: +48 570 901 033
    Oliwia + 48 577 901 099

    Klaver ( KRAZ 18450 ) www.klaverteam.com

      Ogłoszenia

      Pracownik cleanroom

      Firma odpowiada za produkcje oraz logistykę związaną z przemysłem opakowań

      Cena:
      13,45
      data ogłoszenia17 maja 2024
      miasto ogłoszenia

      Naszym klientem jest firma odpowiadająca za pranie odzieży medycznej.

      miasto ogłoszeniaEindhoven