Produkcja spożywcza-bez wiekówki-dużo godzin-11.90 euro brutto

data ogłoszenia11 listopada 2022
miasto ogłoszeniaWoudenberg
Ferdinand Zandbergen B.V. jest międzynarodową firmą, która specjalizuje się w dostarczaniu mięsa wieprzowego i drobiowego.
Zadzwoń do Aneta Knysak

    Zakres obowiązków

    Dział produkcji: praca 6 dni w tygodniu. Od pon.-pt. od godz. 7:00-17:00 i w soboty od 5:00-15:00.

    Tutaj spokojne tempo pracy przy lini produkcyjnej. Praca stojąca. Mało wymagające, monotonne czynności, polegające na wykładniu produktu na linię, drobnych prac z nożem, pakowaniu i stickerowaniu.

    Dział ekspedycji: praca 6 dni w tygodniu. Od pon.-pt. od godz. 7:00-17:00 i w soboty od 5:00-15:00.

    Praca polega na wyjmowaniu mrożonego mięsa z plastikowych krat o wadze ok 17kg i układaniu go na palety. Czasem również stickerowanie. Tutaj dobrze, żeby pracownik komunikował się (podstawy) w jęz. angielskim lub niemieckim ze względu na holenderskiego kierownika. Jest to ciężka fizycznie praca.

    Dział plat vries: praca 6 dni w tygodniu na dwie zmiany od godz. 7:00-17:00 i od 17:00 do 7:00. Praca polega na zamrażaniu produktów mięsnych w płytach. Tutaj temperatura wynosi ok 3 stopnie (odczuwalna niższa). Po przeszkoleniu również obsługa maszyny i suwnicy.

    Wymagania :

    - chęci do pracy

    - cheć współpracy na minimum 3 miesiące

    Oferujemy :

    - regularne wypłaty tygodniowe stawka 11.06 euro brutto + dodatki

    - ubezpieczenie

    - opieke polskiego koordynatora

    - pomoc w zorganizowaniu transportu

    - zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych

    - dojazdy do pracy

    Zainteresowany? Aplikuj przez formularz zgłoszeniowy lub wyślij swoje cv na [email protected] lub zadzwoń 48 573-104-386

    Agencja Zatrudnienia Flexcraft od kilkunastu lat skutecznie kieruje polskich kandydatów do sprawdzonych, holenderskich firm. Jesteśmy w pełni certyfikowaną agencją pracy, która w swoich działaniach zawsze stawia na jakość, szacunek i uczciwość. Nasz profesjonalizm i doświadczenie w rekrutacji sprawia, że jesteśmy postrzegani jako rzetelna i konkurencyjna firma

    KRAZ 273

    rozliczenie podatku z Holandii

      Ogłoszenia

      Orderpicker Veghel

      Poszukujemy orderpickera w miejscowości Veghel, jeśli jesteś dokładny, potrafsz pracować ...

      Cena:
      €13,81-€14,13
      data ogłoszenia19 marca 2024
      miasto ogłoszeniaVeghel

      Załadunek Veghel

      Dla naszego klienta w Veghel poszukujemy pracownika odpowiedzialnego za załadunek ...

      Cena:
      13,27€

      Pracownik cleanroom Eindhoven

      Klient posiada bardzo rozwinięty dział cleanroomów, który umożliwia oczyszczenie materiałów z ...

      Cena:
      16,13€
      miasto ogłoszeniaEindhoven