Produkcja sałatek obiadowych – bez kwarantanny – Holandia!

data ogłoszenia28 czerwca 2021
miasto ogłoszeniaDronten
Wyjedź z Nami do pracy w Holandii! Praca bez kwarantanny oraz dodatkowych kosztów związanych z testami! Legalna pracy w Holandii- pracownik produkcji
Zadzwoń do Kamila

    Wyjedź z Nami do pracy w Holandii!

    Praca bez kwarantanny oraz dodatkowych kosztów związanych z testami!

    Legalna pracy w Holandii- pracownik produkcji - koniecznie zadzwoń do nas!

    Miejsce pracy: Holandia- Dronten

    Szukamy osób zmotywowanych do pracy! Nie wymagamy znajomości języka obcego!

    Zakres obowiązków:

    • sortownie i kontrola jakości warzyw
    • krojenie świeżych warzyw
    • mycie oraz pakownie warzyw
    • dbanie o czystość stanowiska pracy

    Co pracodawca zaoferuje w zamian za Twoją pracę?

    • atrakcyjną stawkę godzinową (nawet dla osób bez doświadczenia)
    • wypłaty w systemie tygodniowym lub z możliwością pobieranie zaliczek
    • zakwaterowanie i ubezpieczenie
    • umowę na warunkach holenderskich
    • na miejscu opiekę polskiego koordynatora

    Więcej informacji po kliknięciu w link!

    PRODUKCJA SAŁATEK- KROJENIE I PAKOWNIE WARZYW – DRONTEN/ HELMOND

    Pomożemy Ci w organizację transportu komfortowymi busami, które zabiorą Cię z każdego miejsca w Polsce pod same drzwi biura w Holandii

    Jeżeli zainteresowała  Cię ta oferta? Zadzwoń do Nas!

    Kamila:

    tel: +48 570 901 414

    [email protected]

    Zapraszam również do kontaktu na Skype, WhatsApp!

    Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00!

    Klaver Sp. z o.o., ul. Gminna 131, 42-221 Częstochowa (KRAZ 18450)

    rozliczenie podatku z Holandii

      Ogłoszenia

      Pracownik cateringu w firmie Albron w Holandii

      Cena:
      13.28
      data ogłoszenia16 kwietnia 2024
      miasto ogłoszeniaGeldermalsen

      Pakowacz w Vetipak w Oss

      Cena:
      13,44
      miasto ogłoszeniaOss

      Pakowacz w NewForrest w Wijk bij Duurstede

      Cena:
      13,94
      miasto ogłoszeniaWijk bij Duurstede