PRODUKCJA KWIATÓW- HOLANDIA

data ogłoszenia21 grudnia 2023
miasto ogłoszeniaBoskoop
Cena / Stawka godzinowa:
13,27
BEDIPRACA- agencja pośrednictwa pracy (KRAZ: 30365) poszukuje pracowników do pracy przy KWIATACH. Jeśli jesteś zainteresowany/a podjęciem pracy w tym obszarze
Zadzwoń do Agnieszka

    OBOWIĄZKI

    • Wykonywanie różnorodnych zadań przy produkcji i pakowaniu kwiatów, takich jak: przycinanie łodyg, wiązanie bukietów, sortowanie i pakowanie kwiatów, etykietowanie.
    • Praca zgodnie z ustalonymi standardami ilościowymi i terminowymi
    • Przygotowywanie zamówień zgodnie z wytycznymi
    • Utrzymywanie porządku i czystości na stanowisku pracy
    • Współpraca z innymi członkami zespołu

    WYMAGANIA

    • Motywacja do pracy i motywacja do nauki w branży florystycznej
    • Sprawność manualna i umiejętność pracy w tempie
    • Nie wymagane doświadczenie zawodowe - zapewniamy niezbędne szkolenie
    • Komunikatywność i gotowość do pracy w zespole
    • Wytrzymałość fizyczna, ponieważ praca może wymagać długotrwałego stania i podnoszenia cięższych przedmiotów

    OFERUJEMY

    • Stawka od 13,27 euro brutto/ godzinę + dodatki
    • Zakwaterowanie w komfortowych warunkach
    • Ubezpieczenie zdrowotne
    • Transport do miejsca pracy

    Dołącz do naszego zespołu i rozpocznij swoją karierę w branży florystycznej już dzisiaj!

    Jeśli jesteś zainteresowany/a tą ofertą pracy wyślij swoje CV na adres [email protected] lub zadzwoń +48780552959.

      Ogłoszenia

      Mieszkasz prywatnie? Zacznij pracę już teraz!

      Cena:
      14,00
      data ogłoszenia22 października 2024
      miasto ogłoszeniaWeert

      Dostawca w Albert Heijn w Holandii, wiele lokalizacji | Bonus 250 EUR

      Jako dostawca w Albert Heijn Online będziesz dowozić zakupy do domów klientów.

      Cena:
      16,52
      miasto ogłoszeniaVenray

      Pracownik działu technicznego

      Nowoczesna szklarnia w Rijnsburg, zajmująca się uprawą lilii poszukuje wzmocnienia w dziale ...

      Cena:
      od €14.00
      miasto ogłoszeniaRijnsburg