Produkcja i pakowanie pizzy

data ogłoszenia1 czerwca 2021
miasto ogłoszeniaBunschoten-Spakenburg
Cena / Stawka godzinowa:
10,95 euro + dodatki
Boboli Benelux jest liderem w świecie producentów wyrobów z ciasta na pizzę od ponad 20 lat.
Zadzwoń do Martyna

    Opis stanowiska:

    • Praca wykonywana przy taśmie - nakładanie półproduktów na gotowe spody pizzy, zapiekanek, ciast.
    • Kontrola jakości produktów.
    • Pakowanie gotowych produktów.

    Wymagania:

    • Znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym lub komunikatywnym mile widziana.
    • Praca kierowana równie do osób bez doświadczenia!

    Oferujemy:

    • Umowę zawartą na warunkach holenderskich.
    • Wypłatę wpływającą co 4 tygodnie na konto.
    • Zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF.
    • Transport do pracy na terenie Holandii.
    • Pełne ubezpieczenie podczas pobytu.
    • Opiekę polskich koordynatorów.
    • Stały dostęp do paska wypłat, zestawienia przepracowanych godzin oraz innych dokumentów poprzez internetowy profil pracownika.
    • 150 € zaliczki po pierwszym tygodniu pracy.
    • 120 zł w formie pakietu startowego zawierającego poszewkę na pościel, holenderską kartę do telefonu, słowniczek polsko-holenderski.

    Aplikuj wypełniając formularz rejestracyjny, skontaktujemy się z Tobą w ciągu 2 dni roboczych.

    Nr wpisu do rejestru agencji tymczasowych KRAZ 1145

    rozliczenie podatku z Holandii

      Ogłoszenia

      Pracownik logistyczne w EDCO w Deurne/Eindhoven

      Cena:
      13,64
      data ogłoszenia19 kwietnia 2024
      miasto ogłoszeniaDeurne

      Spawacz

      Spawacz - Naaldwijk

      miasto ogłoszeniaNaaldwijk

      Pracownik produkcji

      Produkcja kanapek okolice Hoofddorp