Produkcja drewnianych skrzyń na warzywa i owoce

data ogłoszenia20 października 2021
miasto ogłoszeniaHengelo
Cena / Stawka godzinowa:
10.42
Dla naszego klienta, bedacego liderem w dziedzinie produkcji skrzyn na warzywa i owoce, poszukujemy zmotywowanych pracownikow produkcyjnych.
Zadzwoń do Emila

    Flevoland, Espel  |   przed chwilą   |  Numer ogłoszenia: 159918

    • Pracownik produkcji
    • Praca warsztatowa

    Obowiązki:

    • obsługa maszyn produkcyjnych
    • zbijanie palet przy pomocy narzędzi
    • inne prace produkcyjne zlecone przez kierownika

    Tego oczekujemy od Ciebie:

    • Gotowości i wysokiej motywacji do pracy
    • Dostępności na dłuższy okres czasu

    Oferujemy Ci:

    • Stawkę: €10,42
    • Tygodniowy system wypłat
    • Transport do pracy
    • Internetowy profil pracownika
    • Zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne
    • Kontrakt w języku polskim i pomoc polskiego koordynatora

      Ogłoszenia

      Załadunek Veghel

      Dla naszego klienta w Veghel poszukujemy pracownika odpowiedzialnego za załadunek ...

      Cena:
      13,27€
      data ogłoszenia28 marca 2024
      miasto ogłoszeniaVeghel

      Pracownik logistyki Eindhoven – dzienna zmiana

      Poszukujemy pracownika logistyki; osoby dokładnej, elastycznej z pozytywnym nastawieniem.

      Cena:
      14,16€
      miasto ogłoszeniaEindhoven

      Operator wózka widłowego typu Heftruck Maarheeze

      Nasz klient to firma zajmująca się dystrybucją na cała Holandię napojów gazowanych takich jak ...

      Cena:
      16,36
      miasto ogłoszeniaMaarheeze