Pracownik zbioru pąków kwiatowych

data ogłoszenia4 lipca 2023
miasto ogłoszeniaEmmen
Cena / Stawka godzinowa:
10
Praca sezonowa
Zadzwoń do Weurk

    Weurk, z siedzibą w Emmen, specjalizuje się w rekrutacji, selekcji i wynagrodzeniach personelu i pracowników tymczasowych. Mamy wysokie kwalifikacje w dziedzinie pracowników z krajów Europy Wschodniej. Weurk istnieje na holenderskim rynku pracy od 26 lat.

    Możliwość połączenia wakacji w Holandii z zarobkiem na studia lub nowy rok szkolny! Praca odbywa się na polach kwiatowych przy pielęgnacji lilii i nie jest wymagane doświadczenie, dlatego oferta kierowana jest też do uczniów i studentów. Praca wymaga precyzji i dbałości o kwiaty.

    Praca na wakacje !
    Od 3-07-2023, od 3 do 4 tygodni

    Ter Apel

    Obowiązki
    - chęć do pracy,

    Wymagania
    - porządne ubrania przeciwdeszczowe, środki przeciwsłoneczne.
    - podstawowa znajomość języka angielskiego,

    Oferujemy
    - możliwość przyjazdu grupy (zapewniamy wspólne zakwaterowanie), zabierz ze sobą koleżanki i kolegów 🙂

    - ubezpieczenie i zakwaterowanie,
    - transport do pracy na terenie Holandii,
    - opiekę polskiego koordynatora

      Ogłoszenia

      Orderpicker Veghel

      Poszukujemy orderpickera w miejscowości Veghel, jeśli jesteś dokładny, potrafsz pracować ...

      Cena:
      €13,81-€14,13
      data ogłoszenia29 marca 2024
      miasto ogłoszeniaVeghel

      Operator wózka widłowego typu Heftruck Maarheeze

      Nasz klient to firma zajmująca się dystrybucją na cała Holandię napojów gazowanych takich jak ...

      Cena:
      16,36
      miasto ogłoszeniaMaarheeze

      Pracownik cleanroom Eindhoven

      Klient posiada bardzo rozwinięty dział cleanroomów, który umożliwia oczyszczenie materiałów z ...

      Cena:
      16,13€
      miasto ogłoszeniaEindhoven