Pracownik Techniczny

data ogłoszenia7 kwietnia 2021
miasto ogłoszeniaVenlo
Cena / Stawka godzinowa:
Ustalana indywidualn
Podejmij stabilną pracę z Flexipool B.V, nie zwlekaj, niech to będzie inwestycja w lepsze jutro! Stabilna praca czeka na Ciebie!
Zadzwoń do Pawel

    Wykonujesz konserwację zapobiegawczą i naprawczą różnych maszyn i części instalacji. Analizujesz i rozwiązujesz problemy i awarie. Na podstawie inspekcji i własnych ustaleń opracowujesz i wdrażasz procesy doskonalenia, aby zapobiegać awariom. Dlatego jesteś odpowiedzialny za lokalizowanie usterek w części elektrycznej lub mechanicznej. W przypadku projektów na dużą skalę (konserwacyjnych) współpracujesz ze współpracownikami, ale możesz też pracować niezależnie.

    Opis Stanowiska :

    • Montaż pojedynczych części i podzespołów
    • Montaż kompletnych systemów do produkcji małoseryjnej
    • Uruchamianie i konserwacja maszyn
    • Regulacja oraz testowanie montażu i funkcji maszyn
    • Ustalanie przyczyn usterek i wykonywanie napraw

    Wymagania :

    • Znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)
    • Doświadczenie na ww. stanowisku min. 2 lata

    (warunek konieczny)

    • Prawo jazdy oraz własny samochód ( mile widziane )

    Oferujemy :

    • zatrudnienie na Holenderskich Warunkach
    • wynagrodzenie omawiane indiwidualnie z kandydatem
    • cotygodniowe wyplaty na konto bankowe
    • stale godziny pracy
    • zakwaterowanie
    • ubezpieczenie

    @ : [email protected]

    T : +31 ( 0 ) 77-352 21 62

    Venrayseweg 102b, 5928RH Venlo, Holandia

    Sprawdź

      Ogłoszenia

      Pracownik sortowania w Herosie

      Heros to firma, która prowadzi działalność w zakresie produkcji i sprzedaży surowców wtórnych ...

      Cena:
      €13,45
      data ogłoszenia25 kwietnia 2024
      miasto ogłoszeniaAmsterdam

      Pracownik produkcji w De Run Metaalcoating

      De Run Metaalcoating specjalizuje się w obróbce wyrobów stalowych. Stali się ekspertami w ...

      Cena:
      €13,27

      Elektryk w Canpack Netherlands

      Canpack Netherlands to firma, która z pasją stwarza nowe możliwości rozwoju swojej firmy i ...

      Cena:
      €21,30