Pracownik szkółki drzewnej

data ogłoszenia17 marca 2022
miasto ogłoszeniaBroekhuizen
Cena / Stawka godzinowa:
11e
Agencja UP Recruitment oferuje pracę w sektorze szklarniowym,głównie w pracach przy chryzantemach oraz różnych pracach przy orchideach, produkcji.
Zadzwoń do Agnieszka

    Pracownik szkółki  drzewnej
    Miejscowość: Lottum
    Środowisko pracy: Hala, szklarnia sporadycznie na zewnątrz

    Opis stanowiska pracy:
    ● sadzenie i cięcie młodych sadzonek (na siedząco)
    ● przesadzanie sadzonek (na stojąco)
    ● przygotowywanie zamówień i odchwaszczenie szklarni
    ● sporadycznie odchwaszczanie pól i cięcie sadzonek na zewnątrz
    Wymagania:
    ● Dyspozycyjność na min 3 miesiące lub na dłużej
    ● Siła i kondycja fizyczna
    ● Elastyczność (hala, szklarnia, praca na zewnątrz)
    ● Mile widziane prawo jazdy
    Stawka podstawowa: 11.00€/h brutto.
    Dodatek wakacyjny: 8% dodatku wakacyjnego wypłacanego z każdą wypłatą miesięczną
    System płatności: Miesięczny, możliwość zaliczek na konto do 300€/tyg maksymalnie. Przy każdej wypłacie, wypłacane są wszystkie
    dodatki urlopowe i wakacyjne.
    System pracy: średnio 40-48h pracy w tygodniu.  Możliwość urlopu co 8 tyg, na okres maksymalnie 2 tygodnie.
    Pracownicy są zatrudnieni na okres tymczasowy na umowach.

    Zakwaterowanie-apartamenty (zdjecia niżej)
    Koszt 75€/tyg. Pokoje są dwuosobowe z dostępem do Wifi,polskiej TV oraz z podstawowym wyposażeniem. Obiekt jest monitorowany, dostępny darmowy parking.
    Zakupy organizowane są co tydzień, osoby z prawem jazdy korzystają z  aut firmowych. Najbliższy sklep znajduje się 1km od zakwaterowania.
    Odległość do najbliższego miasta to 3-4 km.
    Ubezpieczenie: Obowiązkowe, pobierane z wynagrodzenia €120,45 co  miesiąc.
    Dojazd do pracy: Pieszo, praca znajduje się 300 metrów od   zakwaterowania.

      Ogłoszenia

      Operator maszyn produkcyjnych w Venlo!

      PRACA OD ZARAZ!

      Cena:
      14,82
      data ogłoszenia18 kwietnia 2024
      miasto ogłoszeniaVenlo

      Team Lider w magazynie logistycznym! VENLO

      PRACAOD ZARAZ! :)

      Cena:
      17,37